Четверг, 08 февраля 2018 года
Новости | AIDS.UA
Вчера 14:29
Ученые создали препарат, подавляющий ВИЧ на протяжении месяца
Американские вирусологи разработали лекарство, единичная доза которого подавляет размножение вируса иммунодефицита на протяжении месяца и препятствует заражению ВИЧ на протяжении двух недель, говорится в статье, опубликованной в журнале Nature Communications.
Новости | AIDS.UA
3 февраля, 2018 00:37
Генеральним директором Центру громадського здоров’я МОЗ України призначено Володимира Курпіту
Володимир Курпіта керуватиме Центром громадського здоров’я МОЗ України, головними завданнями якого є збереження і укріплення здоров’я населення, проведення соціально-гігієнічного моніторингу захворювань, епідеміологічного нагляду та біологічної безпеки, здійснення групової та популяційної профілактики захворюваності, боротьби з епідеміями та організація стратегічного управління з питань громадського здоров'я. Центр виконує лікувально-профілактичні, науково-практичні та організаційно-методичні функції у сфері охорони здоров’я, бере участь у розробці регуляторної політики і взаємодіє з іншими міністерствами, науково-дослідними установами, міжнародними установами та громадськими організаціями, що працюють в сфері громадського здоров’я.
Новости | AIDS.UA
24 января, 2018 11:57
В Україні схвалено програму протидії туберкульозу
Високий рівень захворюваності на туберкульоз в Україні викликаний недостатньою підтримкою заходів із подолання епідемії. Уряд України схвалив Концепцію Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2018—2021 роки, повідомили УНІАН у Центрі громадського здоров’я.
Фото з Facebook Ольги Стефанішиної.
12 января, 2018 02:37
Заступником міністра охорони здоров’я України призначили Ольгу Стефанишину
11 січня 2018 року Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження про призначення на посаду заступника міністра охорони здоров’я України з питань європейської інтеграції Ольги Стефанишиної. Новий заступник міністра відповідатиме за напрямки євроінтеграції та закупівель лікарських засобів.
Новости | AIDS.UA
21 декабря, 2017 12:46
Україна отримає більше 119 мільйонів доларів на боротьбу зі СНІДом
Україна отримає $119 482 202 від The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria на боротьбу зі СНІДом та підтримку ВІЛ-позитивних людей.
Новости | AIDS.UA
18 декабря, 2017 18:36
Вирус оказался эффективным в борьбе с ВИЧ
Ученые Оттавского университета установили, что вирус Мараба, известный как MG1, является эффективным борцом с ВИЧ. Об этом отмечается на Eurekalert!. Специалисты рассчитывают, что данное открытие поможет в будущем создать лекарства против вируса иммунодефицита.
Новости | AIDS.UA
17 декабря, 2017 01:05
Половина молодих британців не користуються презервативами - опитування
Служба громадської охорони здоров'я Англії (Public Health England) починає просвітницьку кампанію, аби закликати молодь користуватися презервативами. Це перша кампанія щодо сексуального здоров'я у країні за останні 8 років. Приводом стали дані нещодавнього урядового дослідження, яке виявило, що майже половина людей у віці від 16 до 24 років не користуються презервативом, маючи сексуальний контакт з новим партнером. Кожен 10-й з них взагалі ніколи не користувався презервативом.
Новости | AIDS.UA
1 декабря, 2017 19:19
Тест на ВІЛ можна зробити в мобільному додатку #HIVtest
1 грудня 2017 року в Києві презентували мобільний додаток, що тестує на ВІЛ. В цей день відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цьому році він присвячений темі «Право на здоров’я». Обізнаність щодо стану свого здоров’я, щодо свого статусу – це право на повноцінне життя, це шанс зупинити епідемію ВІЛ/СНІДу в країні.
Новости | AIDS.UA
30 ноября, 2017 18:32
СНІД в Україні: статистика на 01.11.2017
За десять місяців 2017 року в Україні за даними Центру громадського здоров'я МОЗ України було зареєстровано 14 667 нових випадки ВІЛ-інфекції (з них 2 158 детей до 14 років). Всього з 1987 року в Україні офіційно зареєстровано 312 091 новий випадок ВІЛ-інфекції, від СНІДу в Україні померло 44 221 людина. Найбільш ураженими ВІЛ-інфекцією регіонами є Дніпропетровська, Донецька, Київська, Миколаївська, Одеська й Чернігівська області, а також Київ.
Гистологическое изображение клеток печени
30 ноября, 2017 13:43
Исследование: препараты прямого действия против гепатита С могут вызывать стеатоз печени
Препараты прямого противовирусного действия эффективны и безопасны для лечения гепатита С (ВГС). Но учёные говорят, что и у самых современных препаратов могут быть побочные эффекты.
Показать еще
Весь список