Четверг, 08 февраля 2018 года
Тестирование на ВИЧ | AIDS.UA
1 декабря, 2017 19:19
Тест на ВІЛ можна зробити в мобільному додатку #HIVtest
1 грудня 2017 року в Києві презентували мобільний додаток, що тестує на ВІЛ. В цей день відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цьому році він присвячений темі «Право на здоров’я». Обізнаність щодо стану свого здоров’я, щодо свого статусу – це право на повноцінне життя, це шанс зупинити епідемію ВІЛ/СНІДу в країні.
За месяц в 10 пекинских университетах в общей сложности было продано 37 наборов 
16 ноября, 2017 12:33
В вузах Китая появились автоматы с тестами на ВИЧ
Несколько университетов Пекина предлагают студентам купить в торговых автоматах тесты на ВИЧ, сообщает Global Times со ссылкой на Beijing Youth Daily.
<span>Мобільні пункти тестування працюють у 4 фан-зонах Євробачення на Поштовій, Контрактовій, Софійській та Троїцькій площах столиці.&nbsp;</span>
12 мая, 2017 11:02
Учасники та гості Євробачення пройдуть тест на ВІЛ
12 травня (п’ятниця) об 11.00 у фан-зоні Євробачення на Софійській площі біля палатки – пункту тестування AHF Ukraine флешмоб та прес-брифінг, які присвячені відкриттю мобільних пунктів тестування на ВІЛ/вірусні гепатити та сифіліс у міських фан-зонах Євробачення.
<span>Доктор Рахим Эсфандиарпор демонстрирует разработку</span>
14 февраля, 2017 10:04
Диагностическая лаборатория за один цент
Исследователи из Стэнфорда разработали технологию «диагностической лаборатории» на чипе себестоимостью всего 1 цент. Учёные считают, что это может иметь большой потенциал для решения проблемы ранней диагностики болезней.
<span>Оккупированным территориям было поставлено около 5,3 млн шприцов и стерильных салфеток,</span>
1 января, 2017 14:26
Благотворительные организации и ООН поставили на оккупированные территории Донбасса более 20 тыс. тестов для диагностики ВИЧ
Международный благотворительный фонд "Альянс общественного здоровья", Глобальный фонд борьбы со СПИДом, а также рабочая группа ООН по вопросам ВИЧ, туберкулеза и заместительной поддерживающей терапии (ВИЧ/ТБ/ЗПТ) закупили и поставили на оккупированные территории Донбасса 20,3 тыс. быстрых тестов для диагностики ВИЧ, гепатитов, и других инфекций, которые передаются половым путем, сообщила пресс-служба альянса.
Тестирование на ВИЧ | AIDS.UA
7 декабря, 2016 11:42
У Святогірську 1 грудня провели тестування для вимушених переселенців
В рамках співробітництва двох міжнародних благодійних фондів, «Альянсу громадського здоров'я» та «Української фундації громадського здоров’я», виконавців проектів, підтриманих СНІД-Фондом Елтона Джона, 1 грудня 2016 року спільно з Донецьким обласним центром СНІДу було проведено акцію до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом на території компактного проживання вимушених переселенців у Святогірську Донецької області.
<span>40% всех людей с ВИЧ не знают о своем статусе.</span>
5 декабря, 2016 08:15
В преддверии Всемирного дня борьбы со СПИДом ВОЗ выпустила новое руководство по самотестированию на ВИЧ
В преддверии Всемирного дня борьбы со СПИДом Всемирная организация здравоохранения (ВОЗ) выпустила новое руководство по самотестированию на ВИЧ для улучшения доступа к услугам по диагностике ВИЧ и повышения уровней их использования.
Тестирование на ВИЧ | AIDS.UA
2 декабря, 2016 12:43
На акції «Music fest – зроби тест» Альянс вперше в Україні показав тести для самотестування
1 грудня 2016 року Альянс громадського здоров’я спільно з партнерами, виконавцями проекту «Надання послуг зі зменшення шкоди підліткам, які споживають наркотики, в Україні», провів молодіжну інформаційно-просвітницьку акцію до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «MUSIC FEST – ЗРОБИ ТЕСТ». Акція відбулася у Києві, Одесі, Харкові, Полтаві та Святогірську.
Тестирование на ВИЧ | AIDS.UA
1 декабря, 2016 00:46
«Надшвидкі» тести на ВІЛ для домашнього тестування вже у Києві!
1 грудня о 12:00 у парку Шевченка у Києві (алея з боку бульвару Т. Шевченка) відбудеться прес-брифінг для представників ЗМІ з нагоди молодіжної інформаційно-просвітницької акції до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «MUSIC FEST – ЗРОБИ ТЕСТ», організованої Альянсом громадського здоров’я спільно з партнерськими громадськими організаціями. ВПЕРШЕ в Україні будуть поширюватися «швидкі» тест-системи на ВІЛ з відповідними інформаційними матеріалами для самостійного тестування в домашніх умовах! Контактна особа: Мирослава Андрущенко, andrushchenko@aph.org.ua, +380 44 490 5485 (дод. 229), +380 95 271 0937.
<span>Тестування на ВІЛ проводиться з використанням швидких тестів - результат за 15 хвилин,&nbsp;<span>безкоштовно, конфіденційно&nbsp;</span></span>
29 ноября, 2016 19:17
Безкоштовно та конфіденційно: відкриття першого в Східній Європі пункту тестування на ВІЛ мережі AHF Checkpoint.kiev
AHF Checkpoint.kiev відкриється в рамках Європейського тижня тестування на ВІЛ. Відкриття відбудеться 29 листопада о 10.00 за адресою м. Київ, вул. Шулявська 5, оф. 10 (AHF Checkpoint.kiev).
Показать еще
 • Коалиция ВИЧ-сервисных организаций
  Объединяет десятки организаций из всех регионов Украины, которые работают в сфере снижения вреда от употребления наркотиков, первичной и вторичной профилактики ВИЧ, ухода и поддержки людей, которые живут с ВИЧ.
 • Clinton Foundation (Clinton Health Access Initiatives)
  Цель Инициативы Фонда Клинтона по ВИЧ/СПИДу - предоставить высококачественную медицинскую помощь и лечение людям, живущим с ВИЧ/СПИДом, и улучшить системы здравоохранения в развивающихся странах.
 • Немецкое общество международного сотрудничества (GIZ)
  Много лет ведет в Украине масштабные кампании социальной рекламы и курирует ряд образовательных проектов по теме СПИДа.
 • Центр Знаний
  Платформа для распространения лучших практик по профилактике ВИЧ/СПИДа среди подростков групп риска.
 • Здравохранителі
  Здравохранителі — це проект для пацієнтів, спрямований на поліпшення системи охорони здоров’я України. Наша мета — силами самих пацієнтів забезпечити контроль надання повноцінної медичної допомоги в нашій країні. Основні завдання проекту: послідовна політика, спрямована на підвищення якості медичних послуг, безперебійний доступ до медикаментів та діагностики, зниження вартості препаратів і послуг.
Весь список