Четверг, 08 февраля 2018 года
Государственная политика | AIDS.UA
3 февраля, 2018 00:37
Генеральним директором Центру громадського здоров’я МОЗ України призначено Володимира Курпіту
Володимир Курпіта керуватиме Центром громадського здоров’я МОЗ України, головними завданнями якого є збереження і укріплення здоров’я населення, проведення соціально-гігієнічного моніторингу захворювань, епідеміологічного нагляду та біологічної безпеки, здійснення групової та популяційної профілактики захворюваності, боротьби з епідеміями та організація стратегічного управління з питань громадського здоров'я. Центр виконує лікувально-профілактичні, науково-практичні та організаційно-методичні функції у сфері охорони здоров’я, бере участь у розробці регуляторної політики і взаємодіє з іншими міністерствами, науково-дослідними установами, міжнародними установами та громадськими організаціями, що працюють в сфері громадського здоров’я.
Фото з Facebook Ольги Стефанішиної.
12 января, 2018 02:37
Заступником міністра охорони здоров’я України призначили Ольгу Стефанишину
11 січня 2018 року Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження про призначення на посаду заступника міністра охорони здоров’я України з питань європейської інтеграції Ольги Стефанишиної. Новий заступник міністра відповідатиме за напрямки євроінтеграції та закупівель лікарських засобів.
За оцінкою міжнародних організацій Україна знаходиться на етапі, коли ми як ніколи близькі до успіху, і для цього є все необхідне. 
28 сентября, 2017 12:01
Як Україна зупинить епідемію ВІЛ/СНІДу
Епідемію ВІЛ/СНІДу в Україні буде зупинено. Таку спільну заяву 27 вересня зробили в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, директор Об'єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІДУ (UNAIDS) в Україні Яцек Тишко, Голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Джованна Барберіс, директор ВООЗ Марте Еверард та голова найбільшої пацієнтської організації БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Дмитро Шерембей.
27 сентября, 2017 09:00
Пресс-конференция на тему «Украина остановит эпидемию ВИЧ/СПИДа»
27 сентября в 12:30 в Кабмине состоится пресс-конференция на тему «Украина остановит эпидемию ВИЧ/СПИДа» — накануне старта Национальной консультации «Остановка ВИЧ-инфекции/СПИДа в Украине». Аккредитация представителей СМИ по адресу press@moz.gov.ua.
<span>В 1995 году Украина объявила эпидемию туберкулеза</span><br /><br /><br />
26 августа, 2017 13:00
Politico: Проблема туберкулеза в Украине – это бомба замедленного действия для Европы
Украина получила огромное количество международной помощи для борьбы с туберкулезом и еще одной эпидемией, ВИЧ. Но слабая политическая воля и хроническое недоверие к коррумпированной системе здравоохранения страны сдерживали прогресс.
<span>Дискриминация в сфере здравоохранения принимает различные формы и часто выражается в том, что отдельные люди и группы людей не могут получить медицинскую помощь, доступную для остальных.&nbsp;</span>
6 июля, 2017 09:45
12 организаций системы ООН дали обязательство совместно бороться с дискриминацией в медицинских учреждениях
30 июня 2017 г. двенадцать организаций системы ООН опубликовали беспрецедентное совместное заявление, призывающее покончить с дискриминацией в медицинских учреждениях и совместно поддержать усилия государств-участников по оказанию услуг здравоохранения без осуждения и дискриминации пациентов.
Ежегодно в европейском регионе ВОЗ больше 170 тысяч человек умирают от гепатита В или гепатита С.
10 июня, 2017 14:17
Европарламент объявил о создании Коалиции по борьбе с вирусными гепатитами
Коалиция призывает власти Евросоюза принять необходимые меры для ликвидации вирусных гепатитов В и С в европейском регионе ВОЗ к 2030 году.
5 июня, 2017 05:23
«Година смерті» заради життя
6 червня в десятках міст по всій Україні відбудеться Всеукраїнська акція «Година смерті» за участі представників пацієнтських організацій та активістів.
23 мая запрос Украины будет подан на рассмотрение в Глобальный фонд
23 мая, 2017 09:56
Украина просит Глобальный фонд выделить средства для борьбы с туберкулезом и СПИДом
Национальный совет утвердил запрос Украины в Глобальный фонд для борьбы со СПИДом, туберкулезом и малярией на сумму более 119 млн долларов США.
<span>Захід проводиться для привернення уваги громадськості до здорового способу життя</span>
17 мая, 2017 16:03
У четвер у Маріїнському парку відбудеться ранкова руханка у підтримку медичної реформи
18 травня 2017 року о 9 ранку на території оглядового майданчику Маріїнського парку (м. Київ, вул. Грушевського, 7) відбудеться ранкова руханка «Активуй реформу!» за участі в. о. Міністра охорони здоров’я України доктора Уляни Супрун, представників Уряду України, команди МОЗ, КМДА та студентів київських вищих навчальних закладів. За додатковою інформацією звертатися до Анни Цяцько +38 097 232 4721 або annadoza@gmail.com.
Показать еще
 • Дорога к дому
  Одна из старейших и самых уважаемых благотворительных организаций в независимой Украине.
 • Молодежный проект TEENERGIZER
  Площадка для подростков и молодёжи.
 • Международный Альянс по ВИЧ/СПИДу в Украине
  Миссия Альянса - cнижение распространения ВИЧ-инфекции и смертности от СПИДа и уменьшение негативного влияния эпидемии путем поддержки общественного противодействия эпидемии ВИЧ/СПИДа.
 • Здравохранителі
  Здравохранителі — це проект для пацієнтів, спрямований на поліпшення системи охорони здоров’я України. Наша мета — силами самих пацієнтів забезпечити контроль надання повноцінної медичної допомоги в нашій країні. Основні завдання проекту: послідовна політика, спрямована на підвищення якості медичних послуг, безперебійний доступ до медикаментів та діагностики, зниження вартості препаратів і послуг.
 • Международная организация труда (ILO)
  Сфокусирована на профилактике ВИЧ/СПИДа, снижении уровня дискриминации и защите прав ВИЧ-позитивных людей в рабочей среде – там, где они проводят большую часть своей жизни.
Весь список