Вторник, 16 июля 2019 года
13 июня, 2019 16:20
Як ретрит за підтримки проекту "Я зможу!" змінює життя. Блог учасниці табору
Перезавантаження, натхнення, мотивація – як метод вирішення своїх життєвих проблем, відновлення жіночої енергії і впевненості у собі. Вже вчетверте БО «Позитивні жінки» впроваджують ретрит* (період особистого чи групового усамітнення для духовної чи психологічної роботи над собою) для жінок, які живуть з ВІЛ. Цього разу ретрит було організовано за підтримки проекту "Я зможу!" у Карпатському Буковелі не тільки для клієнток групи «Киянка+», а й для представниць групи взаємодопомоги «Дніпрянка+». Серед учасниць багато тих, хто постраждали від різних видів насильства, і більшість з них на даний час перебувають у дніпровському шелтері «Нова я».
11 июня, 2019 17:39
У Карпатах відбувся ретрит для ВІЛ-позитивних жінок за підтрмки проекту "Я зможу!"
Проект «Я зможу!» Фонду Олени Пінчук підтримав ретрит* для ВІЛ-позитивних жінок, що відбувся у Карпатах на початку червня.
Жизнь с ВИЧ | AIDS.UA
28 мая, 2019 16:49
Страх і відсутність мотивації здавати тест на ВІЛ є основною проблемою поширення СНІДу в Україні
Страх і відсутність мотивації здавати тест на ВІЛ є основною проблемою поширення СНІДу в Україні. Так вважає голова благодійної організації "100% життя" (мережа ЛЖВ) Дмитро Шерембей.
Жизнь с ВИЧ | AIDS.UA
17 мая, 2019 15:59
Українцям презентували ліки від байдужості
До Всесвітнього дня пам’яті людей, які померли від СНІДу, що традиційно відзначається у третю неділю травня, активісти презентували унікальні «Ліки від байдужості».
Жизнь с ВИЧ | AIDS.UA
26 октября, 2018 13:27
У Києві відбувся четвертий Національний жіночий форум з ВІЛ та СНІДу
Четвертий Національний жіночий форум з ВІЛ та СНІДу з міжнародною участю пройшов у м. Ірпінь з 16 по 18 жовтня. Він об’єднав близько 60 учасників та учасниць, які працюють у сфері ВІЛ/СНІДу. Ініціатором та організатором Форуму, який вже став щорічним, виступила мережа жінок, яких торкнулася епідемія ВІЛ «Позитивні жінки».
Жизнь с ВИЧ | AIDS.UA
7 мая, 2018 15:28
Фонд Олени Пінчук та Провімен розпочинають психологічний курс «Я зможу! Повірити в себе»
Цей інтенсивний освітній та психотерапевтичний працюватиме задля подолання внутрішньої стигми – самостигматизації – серед двох груп жінок. Він допоможе ВІЛ-позитивним жінкам прийняти свій статус, а тим, хто знаходиться у відпустці для догляду за дитиною – повернутися до роботи та відновити впевненість у своїх професійних якостях.
Жизнь с ВИЧ | AIDS.UA
11 апреля, 2018 12:07
ВИЧ-позитивные женщины чаще испытывают сложности при получении сервисной поддержки
Как показало исследование Благотворительного фонда Терренса Хиггинса (The Terrence Higgins Trust), кампании, направленные на профилактику ВИЧ и обеспечение сервисной поддержки, реже затрагивают женщин. По данным специалистов, около половины опрошенных фондом пациенток считают, что им поздно поставили диагноз, и это повлияло на качество их жизни, сообщает The Telegraph.
Все эти пациенты умерли на следующий год после того как были сделаны эти фотографии
27 ноября, 2017 09:51
Исторический фоторепортаж из отделения для больных СПИДом в Лондоне
В этом году исполнилось 30 лет с открытия принцессой Дианой отделения для ВИЧ-инфицированных в больнице «Миддлсекс» в Лондоне.
90 процентов новых случаев ВИЧ в Восточной Европе и Центральной Азии приходится на Россию.
22 ноября, 2017 14:25
Несмотря на глобальные успехи в лечении ВИЧ, в Восточной Европе смертность от СПИДа растет
На сегодняшний день 21 миллион ВИЧ-инфицированных, нуждающихся в лечении, получают антиретровирусную терапию.
<span>Заболевание туберкулезом и смертельный исход можно предотвратить благодаря профилактике, но большинство ВИЧ-инфицированных людей не получают такое профилактическое лечение</span>
13 ноября, 2017 09:56
Жить с ВИЧ и умереть от туберкулеза
Успехи в области искоренения туберкулеза во всем мире недостаточны для достижения целей по ВИЧ и туберкулезу
Показать еще
 • Дружественный доктор
  Онлайн-система поиска дружественных врачей для представителей ЛГБТ-сообщества.
 • Коалиция ВИЧ-сервисных организаций
  Объединяет десятки организаций из всех регионов Украины, которые работают в сфере снижения вреда от употребления наркотиков, первичной и вторичной профилактики ВИЧ, ухода и поддержки людей, которые живут с ВИЧ.
 • UNAIDS
  UNAIDS - объединенная программа ООН по ВИЧ/СПИД.
 • Всемирная организация здравоохранения (WHO)
  ВОЗ координирует все действия в области здравоохранения в рамках системы Объединенных Наций.
 • Здравохранителі
  Здравохранителі — це проект для пацієнтів, спрямований на поліпшення системи охорони здоров’я України. Наша мета — силами самих пацієнтів забезпечити контроль надання повноцінної медичної допомоги в нашій країні. Основні завдання проекту: послідовна політика, спрямована на підвищення якості медичних послуг, безперебійний доступ до медикаментів та діагностики, зниження вартості препаратів і послуг.
Весь список