Вторник, 17 ноября 2020 года

Якщо є надія врятувати життя – це треба робити!

УББ,   31 марта, 2017 12:27
Українська Біржа Благодійності запускає соціальну кампанію про благодійність 
Українська Біржа Благодійності запускає соціальну кампанію про благодійність 
Українська Біржа Благодійності запускає соціальну кампанію про благодійність «Ти можеш врятувати життя на ubb.org.ua».

Ідея соціальної кампанії  проста і складна одночасно. На прикладі реальних людей, ми хочемо показати, що добро може робити кожен. Що благодійність – це не складно. Що робити добрі речі – це в першу чергу важливо для кожного особисто. Виховувати в собі кращі риси не пізно ніколи: можна змалечку навчитися цьому на прикладі батьків, а можна самому прийти до благодійності вже у дорослому віці.

Наші герої – реальні особистості, які можуть нагадувати вам будь-кого із знайомих, вони можуть зустрітися вам на робочій зустрічі чи у компанії друзів. Наші герої такі прості і такі близькі кожному з нас. Це люди, які вже сформували свій вектор добра у житті і рухаються в його напрямку.

Ірина Гуцал, директор Української Біржі Благодійності: «Благодійність – це що? Зважене раціональне рішення чи емоціональний поштовх? Які емоції відчуває людина, що допомагає іншим у скрутних життєвих обставинах? Чому це так важливо для кожного свідомого громадянина? У наших соціальних роликах ми намагалися дати відповідь на ці та інші питання. Довести, що кожна людина - унікальна, а благодійність - безмежна. Ми хочемо, щоб благодійність стала стилем життя кожного справжнього українця. Справжня допомога та, що дарує відчуття співпричетності до дива та впевненості, що ти дійсно підтримав,  здійснив мрію чи врятував життя на ubb.org.ua».

Герої ролика справжні люди, які щоденно долучаються до добрих справ.

Наталія Оніпко та маленька Даніела. Багато років тому Наталія вибрала свій шлях допомоги онко-хворим дітям і зробила його своєю професією. Зараз вона засновниця та директор благодійного фонду «Запорука», що спеціалізується на допомозі онко-хворим дітям. Маленька Даніела – одна з підопічних фонду «Запорука».

Наталія про участь у зйомках: «Завжди не любила говорити на камеру. Але під час зйомок ролику в певний момент забула, що я на знімальному майданчику, здавалося що це просто розмова з друзями про життя. Учасники ролику, знімальна команда, навіть гримери – всім серцем переживали матеріал, бо розуміли його важливість. Мені приємно бути частиною важливого, частиною того, що рятуватиме життя, і, сподіваюсь, змінюватиме світ на краще».

Поліна та Ренат. Діти – це чисті аркуші паперу життя. Якими вони виростуть залежить від того, що ми напишемо на цих аркушах. Маленька Поліна хоче бути як мама – допомагати іншим, воно й не дивно, бо її мама, Тетяна Вітковська,  працює у благодійному фонді «Кожен може». А Ренат асоціює себе з чарівником, бо його батьки займаються благодійністю. Ось як проростає зерно добра з найменших років.

Єгор Бондаренко. Школяр, який вважає, що важливо бути потрібним. Цими цінностями він буде ділитися зі своїми ровесниками.

Павло Казарін  та Аліса Колпакчи. Ведучий, журналіст та людина, яка дуже добре знає, що таке благодійність. В минулому році Павло відмовився від подарунків на свій день народження та попросив усіх друзів та знайомих переказувати кошти на благодійні проекти на ubb.org.ua. А зараз він готується до Київського напівмарафону в ролі бігуна та фандрайзера. Аліса,  учасниця параолімпійської збірної України, доводить, що сильна духом людина може досягти успіхів, незважаючи на фізичні вади.

«Иногда кажется, что искренность и профессионализм - взаимоисключающие вещи. Просто потому, что профессионал обязан думать о результате и предпочитать "математику" - "эмоциям". Но ребята, с которыми пришлось работать при подготовке видеоролика оказались теми самыми людьми, которые от этого стереотипа не оставили камня на камне. Они - это пример того, как можно быть профессионалом до мозга костей. И, в то же самое время, оставаться человеком, которому не все равно.»

Дарина Пилипчук та діти з будинку сімейного типу. Дарина, як представник найактивнішої частини будь-якого суспільства - студентства, ділиться думками про допомогу та знайомиться з дітьми з дитячого будинку сімейного типу (голова сім’ї – Володимир Родіков). Це сім’я з 10 дітьми, 5 з яких рідні, а 5 усиновлені – хіба не чудо?

Марія Носик та Любов Андріївна. Волонтерка Марія завжди сприймає близько до серця історії людей, яким їй доводиться допомагати. Вона вважає,  що співчуття – це найголовніша риса доброї людини.

Сергій Михайлович та Оксана Щербина. Сергій Михайлович, як представник старшого покоління, з висоти свого досвіду може багато розказати про допомогу. Оксана – незряча, але цього ніколи не скажеш з першого погляду. Вона навчається в університеті і щоденно долає складний шлях міським транспортом з лівого берега Києва на правий. Дівчина також займається бігом з ініціативною групою Guide Runner, яка працює з незрячими бігунами, тренує їх і організовує участь у змаганнях.

Процес створення ролика не залишив байдужим нікого, вся знімальна команда переживала кожну історію героїв як особисту.

Артем Кім, режисер-постановник, ділиться своїми емоція після зйомки: «Меня поразили люди в кадре, которые говорили казалась бы просто, но за этими словами тысячи людей. Их слова словно двери, в которые ты редко заходишь, а чаще всего избегаешь. Открыв эту дверь, ты видишь слезы радости и горя. Моменты побед и поражения. Дети, пожилые люди, люди, которые просто нуждаются в поддержке, страдающие от болезней - все это тебя мотивирует на сострадание, на активное сострадание. Снимая, я плакал, и после съемок, вспоминая истории, я тоже плакал. Но это были не слезы горя, а слезы проникновения... не было совсем грустно, наоборот появились силы, понимание, осознание того, что всегда надо бороться за себя, за других. Слова - импульс. Свет - импульс. Сердце - импульс. Мне хочется передать этот импульс...»

Креативний продюсер та співавтор ідеї, Альона Капоріна: «Я снимаю шляпу перед теми, кто занимается благотворительностью. Это люди как будто бы с другой планеты. Ангелы, которые живут на Земле. Они приходили к нам на кастинг, потом на съемку. Мы слышали то, что тяжело было слушать, пытались сфокусировать взгляд, но соленая вода на щеках предательски мешала этому. Мы стремились раскрыть их, а получалось так, что они что-то открывали в нас. Это бы очень интересный проект. Важный и нужный проект».

Ми віримо, що наш соціальний ролик допоможе кожному віднайти свій вектор добра і змінить наше суспільство на краще.

Українська Біржа Благодійності (ubb.org.ua) – благодійний онлайн-сервіс, що допомагає неприбутковим організаціям з усієї України втілювати в життя соціально-благодійні проекти, а звичайний людям долучатися до їх реалізації та слідкувати за цільовим використанням коштів. За 5 років існування платформи було залучено на благодійність понад 100 мільйонів гривень, реалізовано більше 2 тисяч проектів і врятовано тисячі життів. Діяльність фонду не є комерційною та направлена виключно на благодійні цілі без мети отримання прибутку. 

Творча група SLCP – StarLight Commercial Production

Режисер постановник – Кім Артем

Оператор постановник – Сараханов Сергій

Креативний продюсер – Капоріна Альона

Художник постановник – Шинкаренко Дмитро

Лінійний продюсер – Касаткін Володимир

Арт-директор графіка – Бабак Михаїл

Режисер-монтажу – Кочнєв Дмитро

Пост-продакшн – Рижков Игор

Композитор – Хиврич Федір

Креативний директор – Махатадзе Катерина

На замовлення МФБ «Українська Біржа Благодійності»

Посилання на ролики:

75 сек, інтернет-версія – https://www.youtube.com/watch?v=ZI9d8LF5XZQ

30 сек, ТВ-версія – https://www.youtube.com/watch?v=sxJ7U4Z_-2Y

Моно-версія, Павло Казарін – https://www.youtube.com/watch?v=GmzGlyEbMKo

Моно-версія, Наталія Оніпко - https://www.youtube.com/watch?v=YMNwYKtQsyI

Контакти для преси:

Анна Швець – anna.shvets@ubb.org.ua, +38 050 416 99 96

Тетяна Райкова-Пилипчук - tania.raikova@ubb.org.ua, +38 067 329 14 00

УББ

Другие новини
Материалы по теме
 • Международный Альянс по ВИЧ/СПИДу в Украине
  Миссия Альянса - cнижение распространения ВИЧ-инфекции и смертности от СПИДа и уменьшение негативного влияния эпидемии путем поддержки общественного противодействия эпидемии ВИЧ/СПИДа.
 • Фонд Рината Ахметова
  Системно занимается профилактикой, улучшением доступа к диагностике и лечению туберкулеза, который является одной из самых распространенных и опасных коинфекций у ВИЧ-позитивных людей.
 • Детский фонд ООН (UNICEF)
  Одна из самых крупных структур ООН, которая занимается проблемами профилактики ВИЧ/СПИДа среди молодежи и подростков, а также защиты прав женщин и детей в условиях растущей эпидемии.
 • AIDS Healthcare Foundation (AHF)
  AHF основана в 1987 международная организация по борьбе со СПИДом, которая сегодня ведет свою работу в 36 странах мира.
 • Международная организация труда (ILO)
  Сфокусирована на профилактике ВИЧ/СПИДа, снижении уровня дискриминации и защите прав ВИЧ-позитивных людей в рабочей среде – там, где они проводят большую часть своей жизни.
Весь список