Вторник, 17 ноября 2020 года

Віталій Кличко у Вашингтоні обговорив фінансування боротьби з ВІЛ/СНІДом для Києва та України

kievcity.gov.ua,   24 февраля, 2016 15:17
Мер Києва Віталій Кличко зустрівся у Вашингтоні з глобальним координатором програми США з ВІЛ/СНІДу, послом Деборою Біркс. Під час зустрічі йшлося про виділення фінансування на боротьбу з ВІЛ/СНІДом для Києва та України.

Урядова програма США з профілактики ВІЛ/СНІДу «Пепфар» була заснована у 2001 році президентом США Джорджем Бушем-молодшим. З того часу американський уряд виділяє мільярди доларів на боротьбу з епідемією ВІЛ/СНІДу в 33-ох країнах світу. Серед пріоритетних країн – Україна. На наступних 5 років уряд Сполучених Штатів виділяє 15 мільярдів доларів на фінансування програми.

Раніше програма працювала з Києвом через міжнародні організації, сьогодні ж розглядають можливість виділення коштів безпосередньо українській столиці. «Ми обговорили допомогу Україні, допомогу Києву у фінансуванні програм з профілактики і виявлення СНІДу. Бо тривожна статистика сьогодні і велика загроза, оскільки лише третина людей знає про свій позитивний статус. Інші ж навіть не уявляють, що інфіковані. І тому ми говоримо про фінансування боротьби з цією епідемією: охопити більше людей тестуванням, діагностикою на ВІЛ, здійснювати профілактичні заходи, допомагати хворим. Об’єднавши наші зусилля – і міської влади, і усіх організацій, які займаються боротьбою зі СНІДом – ми можемо подолати цю велику загрозу. Бо проблема глобальна, не тільки для України, а й світу», – підкреслив у коментарі після зустрічі Віталій Кличко.

Дебора Біркс пообіцяла підтримку та допомогу Україні в ефективній профілактиці та боротьбі з ВІЛ/СНІДом.

У рамках робочого візиту до Вашингтону Віталій Кличко взяв участь і представив Київ на міжнародний конференції «Боротьба з бідністю і нерівністю задля подолання СНІДу: вирішення проблем ВІЛ, бідності і нерівності в містах» в офісі Світового банку.

Також відбулися зустрічі Віталія Кличка з помічником Держсекретаря США Вікторією Нуланд, сенатором Джоном Маккейном, віце-президентом США Джозефом Байденом, зустріч в аналітичному центрі Atlantic Council.

kievcity.gov.ua

Другие новини
Материалы по теме
 • Коалиция ВИЧ-сервисных организаций
  Объединяет десятки организаций из всех регионов Украины, которые работают в сфере снижения вреда от употребления наркотиков, первичной и вторичной профилактики ВИЧ, ухода и поддержки людей, которые живут с ВИЧ.
 • Детский фонд ООН (UNICEF)
  Одна из самых крупных структур ООН, которая занимается проблемами профилактики ВИЧ/СПИДа среди молодежи и подростков, а также защиты прав женщин и детей в условиях растущей эпидемии.
 • Право на здоровье
  Международная организация, основанная в 1990 году группой врачей-волонтеров, которая работает в сфере здравоохранения и защиты прав человека.
 • Международная организация труда (ILO)
  Сфокусирована на профилактике ВИЧ/СПИДа, снижении уровня дискриминации и защите прав ВИЧ-позитивных людей в рабочей среде – там, где они проводят большую часть своей жизни.
 • Фонд Рината Ахметова
  Системно занимается профилактикой, улучшением доступа к диагностике и лечению туберкулеза, который является одной из самых распространенных и опасных коинфекций у ВИЧ-позитивных людей.
Весь список