Понедельник, 09 июля 2018 года

“Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД” навчить своїх клієнтів бути щасливими

27 апреля, 2015 21:17
“Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД” навчить своїх клієнтів бути щасливими | AIDS.UA
За роки надання послуг ВІЛ-позитивним людям, працівники організації помітили, що велика частина таких людей вважає себе нещасними. Особливо це стосується жінок, оскільки їхній страх за життя і здоров’я часто помножується на страх за життя і здоров’я їхніх дітей. Саме тому учасниці групи самодопомоги «Киянка+» вирішили провести для ВІЛ-позитивних жінок майстер-клас “Щастю можна навчитись!” в рамках проекту “Використання підходу безпосереднього втручання для покращення здоров’я ВІЛ-позитивних жінок в м. Києві”.

А допомогти їм у цьому погодилась Алла Клименко – перший в Україні тренер зі щастя, співзасновниця та тренер програми “Upgrade”, ведуча власного проекту «Секрети щастя з Аллою Клименко» на « Super Radio”, лектор жіночого клубу «Женского журнала» , консультант програми “14 днів з “Активія” від Danone”, прекрасна мати, чудова дружина та просто радісна і оптимістична людина, яка навчить творити щастя власними руками.


Тому якщо ви або ваша знайома/клієнт/родичка чи хтось інший мають ВІЛ-статус і дуже хочуть навчитись простим рецептам, як бути щасливим тут і тепер, запрошуємо до участі в безкоштовному майстер-класі, який відбудеться 29 квітня о 18:00 за адресою в. Багговутівська 17/21, 2 поверх. За деталями звертайтеся за телефоном: 0667832979 (Анна)/


Чекатимемо на вас з нетерпінням!

Другие новости
 • Свет надежды (Полтава)
  Редкий пример безусловного признания властью роли неправительственной организации в социальной сфере отдельно взятого региона.
 • Дорога к дому
  Одна из старейших и самых уважаемых благотворительных организаций в независимой Украине.
 • Международная организация труда (ILO)
  Сфокусирована на профилактике ВИЧ/СПИДа, снижении уровня дискриминации и защите прав ВИЧ-позитивных людей в рабочей среде – там, где они проводят большую часть своей жизни.
 • Позитивные женщины
  Организация объединяет украинских женщин, которых коснулась эпидемия ВИЧ/СПИДа.
 • Немецкое общество международного сотрудничества (GIZ)
  Много лет ведет в Украине масштабные кампании социальной рекламы и курирует ряд образовательных проектов по теме СПИДа.
Весь список