Четверг, 18 июля 2019 года

ВІЛ: тиха криза на Донбасі

Радио Свобода,   8 августа, 2016 04:25
ВІЛ: тиха криза на Донбасі | AIDS.UA
Автор: Міша Фрідман
Із початком конфлікту на Донбасі прихована криза, яка почалася задовго до бойових дій, набирає все більших обертів. Про епідемію ВІЛ/СНІДу на Донбасі розповідає фотопроект нью-йоркського фотографа Міши Фрідмана (mishafriedman.com). Автор представив його у Global Village на Міжнародній конференції зі СНІДу, яка відбулася у Дурбані (ПАР) у липня 2016 року. Підготовка цієї історії частково профінансована Pulitzer Center.

Україна має один із найвищих показників ВІЛ/СНІДу в Європі, а на охопленому війною Сході країни показники утричі вищі, ніж на решті території України. Угруповання «ДНР» і «ЛНР» заборонили на підконтрольній їм території діяльність більшості міжнародних медичних організацій і зайняли сувору позицію щодо людей, які живуть із ВІЛ/СНІДом. Багато інфікованих можуть залишити регіон, ставши одними із найбільш вразливих внутрішньо переміщених осіб в Україні.

Радіо Свобода

Другие новини
Материалы по теме
 • Молодежный проект TEENERGIZER
  Площадка для подростков и молодёжи.
 • Свет надежды (Полтава)
  Редкий пример безусловного признания властью роли неправительственной организации в социальной сфере отдельно взятого региона.
 • Центр Знаний
  Платформа для распространения лучших практик по профилактике ВИЧ/СПИДа среди подростков групп риска.
 • Детский фонд ООН (UNICEF)
  Одна из самых крупных структур ООН, которая занимается проблемами профилактики ВИЧ/СПИДа среди молодежи и подростков, а также защиты прав женщин и детей в условиях растущей эпидемии.
 • The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria
  Глобальный фонд для борьбы со СПИДом, туберкулезом и малярией.
Весь список