Четверг, 18 июля 2019 года

Відбулося перше засідання Міжвідомчої робочої групи МОЗ України з протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу

МОЗ Украины,   2 сентября, 2015 10:28
<p>Перше засідання МРГ МОЗ України з протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу</p>
Перше засідання МРГ МОЗ України з протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу
Автор: Фото МОЗ України
Під головуванням заступника Міністра охорони здоров’я України Ігоря Перегінця відбулось перше установче засідання Міжвідомчої робочої групи МОЗ України з питань забезпечення сталої відповіді епідеміям туберкульозу та ВІЛ/СНІДу під час фінансування програм Глобального фонду та по їх завершенню.

Міжвідомча робоча група (МРГ) утворена та діє на виконання рішення Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу та згідно з наказом МОЗ України від 27 липня 2015 року №470. Основне завдання Робочої групи – розробка проекту Плану заходів для забезпечення сталої відповіді епідеміям туберкульозу та ВІЛ/СНІДу в період фінансування програм Глобального фонду та по їх завершенні у 2017 році.

У ході першого установчого засідання, яке відбулося 27 серпня 2015 року в МОЗ України, учасники обговорили організаційні питання та формат роботи МРГ, сформували пропозиції щодо розширення та уточнення складу, цілей та завдань МРГ.

Також відбулось представлення проекту Концепції формування сценаріїв сталості послуг з профілактики, догляду та підтримки (рівні та механізми фінансування) після завершення впровадження гранту Глобального фонду, а також анонсовано дослідження механізмів фінансування з метою забезпечення надання послуг у сфері боротьби з ВІЛ/СНІД для ключових груп населення, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в межах гранту Проекту «Реформа ВІЛ-послуг в дії» компанії Делойт Консалтинг LLP. Результати дослідження, а також його висновки і рекомендації будуть представлені МРГ у ході наступних засідань.

Заплановано, що наступне засідання відбудеться у вересні 2015 року.

Прес-служба МОЗ України

 

Другие новини
 • Здравохранителі
  Здравохранителі — це проект для пацієнтів, спрямований на поліпшення системи охорони здоров’я України. Наша мета — силами самих пацієнтів забезпечити контроль надання повноцінної медичної допомоги в нашій країні. Основні завдання проекту: послідовна політика, спрямована на підвищення якості медичних послуг, безперебійний доступ до медикаментів та діагностики, зниження вартості препаратів і послуг.
 • Фонд Рината Ахметова
  Системно занимается профилактикой, улучшением доступа к диагностике и лечению туберкулеза, который является одной из самых распространенных и опасных коинфекций у ВИЧ-позитивных людей.
 • UNODC
  Управление ООН по наркотикам и преступности.
 • Программа развития ООН (UNDP)
  Глобальная сеть ООН в области развития.
 • UNESCO
  UNESCO (ЮНЕСКО) - Организация Объединенных Наций по вопросам образования, науки и культуры.
Весь список