Четверг, 15 ноября 2018 года

Відбулося перше засідання Міжвідомчої робочої групи МОЗ України з протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу

МОЗ Украины,   2 сентября, 2015 10:28
<p>Перше засідання МРГ МОЗ України з протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу</p>
Перше засідання МРГ МОЗ України з протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу
Автор: Фото МОЗ України
Під головуванням заступника Міністра охорони здоров’я України Ігоря Перегінця відбулось перше установче засідання Міжвідомчої робочої групи МОЗ України з питань забезпечення сталої відповіді епідеміям туберкульозу та ВІЛ/СНІДу під час фінансування програм Глобального фонду та по їх завершенню.

Міжвідомча робоча група (МРГ) утворена та діє на виконання рішення Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу та згідно з наказом МОЗ України від 27 липня 2015 року №470. Основне завдання Робочої групи – розробка проекту Плану заходів для забезпечення сталої відповіді епідеміям туберкульозу та ВІЛ/СНІДу в період фінансування програм Глобального фонду та по їх завершенні у 2017 році.

У ході першого установчого засідання, яке відбулося 27 серпня 2015 року в МОЗ України, учасники обговорили організаційні питання та формат роботи МРГ, сформували пропозиції щодо розширення та уточнення складу, цілей та завдань МРГ.

Також відбулось представлення проекту Концепції формування сценаріїв сталості послуг з профілактики, догляду та підтримки (рівні та механізми фінансування) після завершення впровадження гранту Глобального фонду, а також анонсовано дослідження механізмів фінансування з метою забезпечення надання послуг у сфері боротьби з ВІЛ/СНІД для ключових груп населення, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в межах гранту Проекту «Реформа ВІЛ-послуг в дії» компанії Делойт Консалтинг LLP. Результати дослідження, а також його висновки і рекомендації будуть представлені МРГ у ході наступних засідань.

Заплановано, що наступне засідання відбудеться у вересні 2015 року.

Прес-служба МОЗ України

 

Другие новости
 • AIDS Healthcare Foundation (AHF)
  AHF основана в 1987 международная организация по борьбе со СПИДом, которая сегодня ведет свою работу в 36 странах мира.
 • Дорога к дому
  Одна из старейших и самых уважаемых благотворительных организаций в независимой Украине.
 • Фонд профилактики химических зависимостей и СПИДа
  Ведет программы профилактики наркомании и СПИДа, а также предоставляет психологическую и социальную помощь наркозависимым пациентам и людям, пострадавшим от эпидемии ВИЧ/СПИДа.
 • Детский фонд ООН (UNICEF)
  Одна из самых крупных структур ООН, которая занимается проблемами профилактики ВИЧ/СПИДа среди молодежи и подростков, а также защиты прав женщин и детей в условиях растущей эпидемии.
 • Позитивные женщины
  Организация объединяет украинских женщин, которых коснулась эпидемия ВИЧ/СПИДа.
Весь список