Воскресенье, 17 мая 2020 года

В Україну доставили першу партію вакцин та препаратів для терапії ВІЛ/СНІДУ

Укринформ,   16 апреля, 2016 13:26
<p>АРВ препаратами для хворих на ВІЛ/СНІД будуть забезпечені понад 45 000 пацієнтів</p>
АРВ препаратами для хворих на ВІЛ/СНІД будуть забезпечені понад 45 000 пацієнтів
Автор: ФОТО: МОЗ
Дитячий Фонд ОНН (ЮНІСЕФ) здійснив перші поставки вакцин від коклюшу, паротиту та кору і препаратів для хворих на ВІЛ/СНІД.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

«Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в рамках договору з Міністерством охорони здоров'я про закупівлю ліків та вакцин, здійснив перші поставки, а саме 6 із 22-х препаратів для антиретровірусної (АРВ) терапії та першу партію вакцин від кору, паротиту та краснухи (КПК)», - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, АРВ препаратами для хворих на ВІЛ/СНІД, що закуповуються через ЮНІСЕФ, будуть забезпечені понад 45 000 пацієнтів, які зможуть продовжити безперервну терапію цього року. Також вперше були закуплені педіатричні форми АРВ препаратів для 3 000 дітей.

Перша партія вакцин КПК становить 227 тисяч доз та найближчим часом буде доставлена до всіх регіонів України. Наступна партія вакцини надійде до кінця 2016 року. Закупівля даної вакцини дасть можливість забезпечити імунізацією 1 млн дітей.

Як повідомлялося, протягом цього року ЮНІСЕФ закуповує для України наступні вакцини: БЦЖ, КПК, Гепатит Б, КДП (коклюш-дифтерія-правець), ДП (дифтерія-правець), вакцину від правця для дорослих, вакцину проти сказу, ОПВ (двохвалентну). Вже укладено низку договорів на закупівлю та розроблений графік поставок.

УКРІНФОРМ

Другие новини
 • Всемирная организация здравоохранения (WHO)
  ВОЗ координирует все действия в области здравоохранения в рамках системы Объединенных Наций.
 • Дизайнеры против СПИДА/Designers Against AIDS
  Дизайнеры против СПИДА/Designers Against AIDS - международный проект, запущенный в Бельгии в 2004 году.
 • Clinton Foundation (Clinton Health Access Initiatives)
  Цель Инициативы Фонда Клинтона по ВИЧ/СПИДу - предоставить высококачественную медицинскую помощь и лечение людям, живущим с ВИЧ/СПИДом, и улучшить системы здравоохранения в развивающихся странах.
 • Детский фонд ООН (UNICEF)
  Одна из самых крупных структур ООН, которая занимается проблемами профилактики ВИЧ/СПИДа среди молодежи и подростков, а также защиты прав женщин и детей в условиях растущей эпидемии.
 • Общество Красного Креста Украины (Red Cross)
  Одна из старейших международных организаций, которая уже 140 лет занимается помощью раненным и больным людям.
Весь список