Вторник, 10 июля 2018 года

Уряд дозволив створити Центр громадського здоров’я при МОЗ

Zaxid.net,   10 сентября, 2015 09:47
<span>Проект USAID надасть технічну підтримку Мінохоронздоров'я в підготовці плану першочергових заходів щодо розвитку системи громадського здоров'я</span>
Проект USAID надасть технічну підтримку Мінохоронздоров'я в підготовці плану першочергових заходів щодо розвитку системи громадського здоров'я
Автор: Фото: dt.ua
Кабінет міністрів України дозволив Міністерству охорони здоров'я (МОЗ) створити державну установу «Центр громадського здоров'я».

Згідно з урядовим розпорядженням, Центр громадського здоров'я буде створений шляхом злиття державних підприємств, установ, організацій, визначених МОЗ, а також переданих йому за переліком, визначеним Державною санітарно-епідеміологічною службою, для здійснення функцій у сфері епідеміологічного нагляду ( спостереження).

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», наприкінці серпня представники МОЗ та проекту USAID «Реформа ВІЛ послуг в дії» домовилися про надання технічної допомоги новоствореному департаменту громадського здоров'я міністерства з метою налагодження його ефективної роботи в рамках реформування системи охорони здоров'я. Проект USAID надасть технічну підтримку Мінохоронздоров'я в підготовці плану першочергових заходів щодо розвитку системи громадського здоров'я в країні, у сфері оптимізації нормативно-правової бази, розподілу ресурсів та фінансування програм з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу для найуразливіших груп населення і зміцнення кадрових ресурсів у сфері охорони здоров'я.

Як писав ZAXID.NET, у листопаді 2014 року стало відомо, що Департамент громадського здоров’я планується створити замість Державної служби з протидії ВІЛ/СНІДу.

Володимир Пиріг

ZAXID.NET

Другие новости
 • Немецкое общество международного сотрудничества (GIZ)
  Много лет ведет в Украине масштабные кампании социальной рекламы и курирует ряд образовательных проектов по теме СПИДа.
 • UNAIDS
  UNAIDS - объединенная программа ООН по ВИЧ/СПИД.
 • Дорога к дому
  Одна из старейших и самых уважаемых благотворительных организаций в независимой Украине.
 • Свет надежды (Полтава)
  Редкий пример безусловного признания властью роли неправительственной организации в социальной сфере отдельно взятого региона.
 • Коалиция ВИЧ-сервисных организаций
  Объединяет десятки организаций из всех регионов Украины, которые работают в сфере снижения вреда от употребления наркотиков, первичной и вторичной профилактики ВИЧ, ухода и поддержки людей, которые живут с ВИЧ.
Весь список