Вторник, 17 сентября 2019 года

Уряд дозволив створити Центр громадського здоров’я при МОЗ

Zaxid.net,   10 сентября, 2015 09:47
<span>Проект USAID надасть технічну підтримку Мінохоронздоров'я в підготовці плану першочергових заходів щодо розвитку системи громадського здоров'я</span>
Проект USAID надасть технічну підтримку Мінохоронздоров'я в підготовці плану першочергових заходів щодо розвитку системи громадського здоров'я
Автор: Фото: dt.ua
Кабінет міністрів України дозволив Міністерству охорони здоров'я (МОЗ) створити державну установу «Центр громадського здоров'я».

Згідно з урядовим розпорядженням, Центр громадського здоров'я буде створений шляхом злиття державних підприємств, установ, організацій, визначених МОЗ, а також переданих йому за переліком, визначеним Державною санітарно-епідеміологічною службою, для здійснення функцій у сфері епідеміологічного нагляду ( спостереження).

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», наприкінці серпня представники МОЗ та проекту USAID «Реформа ВІЛ послуг в дії» домовилися про надання технічної допомоги новоствореному департаменту громадського здоров'я міністерства з метою налагодження його ефективної роботи в рамках реформування системи охорони здоров'я. Проект USAID надасть технічну підтримку Мінохоронздоров'я в підготовці плану першочергових заходів щодо розвитку системи громадського здоров'я в країні, у сфері оптимізації нормативно-правової бази, розподілу ресурсів та фінансування програм з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу для найуразливіших груп населення і зміцнення кадрових ресурсів у сфері охорони здоров'я.

Як писав ZAXID.NET, у листопаді 2014 року стало відомо, що Департамент громадського здоров’я планується створити замість Державної служби з протидії ВІЛ/СНІДу.

Володимир Пиріг

ZAXID.NET

Другие новини
Весь список