Вторник, 17 ноября 2020 года

Учасники та гості Євробачення пройдуть тест на ВІЛ

AHF,   12 мая, 2017 11:02
<span>Мобільні пункти тестування працюють у 4 фан-зонах Євробачення на Поштовій, Контрактовій, Софійській та Троїцькій площах столиці.&nbsp;</span>
Мобільні пункти тестування працюють у 4 фан-зонах Євробачення на Поштовій, Контрактовій, Софійській та Троїцькій площах столиці. 
12 травня (п’ятниця) об 11.00 у фан-зоні Євробачення на Софійській площі біля палатки – пункту тестування AHF Ukraine флешмоб та прес-брифінг, які присвячені відкриттю мобільних пунктів тестування на ВІЛ/вірусні гепатити та сифіліс у міських фан-зонах Євробачення.

У флешмобі, націленому на боротьбу з епідемією ВІЛ/СНІДу, візьмуть участь в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, директор департаменту культури КМДА Діана Попова, директор Представництва Фундації АнтиСНІД-США в Україні, AHF Ukraine Сергій Федоров, волонтери та інші гості фан-зони. Також учасники флешмобу пройдуть експрес-тестування. Акредитація та додаткова інформація для ЗМІ: Анастасія Бондарчук +380 97 394 4956, a.bondarchuk@prhouse.com.ua, Наталя Красненкова +380 67 465 5426, krasnenkova@prhouse.com.ua.

Мобільні пункти тестування розпочали роботу з 4 травня у 4 фан-зонах Євробачення на Поштовій, Контарктовій, Софійській та Троїцькій площах столиці. Працюватимуть вони з 10.00 до 22.00 до 13 травня включно. В пунктах тестування усі учасники пісенного конкурсу та гості зможуть пройти безкоштовні експрес-тести на ВІЛ, гепатити В та С, сифіліс; проконсультуватися з питань профілактики ВІЛ та ЗПСШ, безпечної сексуальної поведінки та безкоштовно отримати презервативи. Фундація АнтиСНІД-США в Україні, AHF Ukraine планує провести близько  5 тисяч тестів та розповсюдити понад 150 тисяч презервативів.

Довідка

Вперше під час проведення пісенного конкурсу Євробачення у фан-зонах проходять інформаційно-просвітницькі заходи, на яких  закликають до  профілактики ВІЛ/СНІДу та захисту під час статевих контактів.

Всього з 1987 року в Україні офіційно зареєстровано 287 968 нових випадків ВІЛ-інфекції, від СНІДу в Україні померло 39 885 осіб. 130 410 осіб з ВІЛ-інфекцію перебувають під медичним спостереженням.

Найвищі рівні поширеності ВІЛ-інфекції реєструються в Одеській, Дніпропетровській, Миколаївській, Херсонській, Київській та Чернігівській областях, а також у м. Києві. Починаючи з 2008 року, українці найчастіше інфікуються через незахищений секс. Якщо в 2005 році через сексуальні контакти інфікувалися 33 відсотки людей, у яких була виявлена ВІЛ-інфекція, то в 2012 році цей відсоток зріс до 51. Вперше більше половини нових випадків передачі ВІЛ-інфекції відбулося через незахищений секс. У 2015 році цей показник склав 60 відсотків. Більшість випадків інфікування ВІЛ в Україні сьогодні реєструються серед молодих людей  віком від 25 до 49 років

Фундацію AHF – AIDS Healthcare Foundation було створено у 1987 в місті Лос-Анджелесі, як невелике громадське об’єднання, члени якого намагалися полегшити страждання людей, що були приречені на смерть від СНІДу.  Натепер, в рамках реалізації комплексних  медичних  програм,  AHF надає догляд, лікування та послуги для більш ніж  700 000  пацієнтам, що живуть з ВІЛ  у 38  країнах Африки, Азії, Європи, Латинської і Північної Америки.

Тестування і лікування – це базовий принцип стратегії AHF у боротьбі з епідемією СНІДу в світовому масштабі. У 2016 році послугами з тестування на ВІЛ в рамках глобальної програми тестування AHF скористалися 4 876 984 особи, було виявлено 139 351 позитивних результати. Більша частина тих, хто отримав позитивний результат тесту, вже зв’язана з лікуванням. Це означає, що у 30-денний термін клієнт звертається до медичної установи, де йому призначають лікування ВІЛ інфекції.

AIDS AHF

Другие новини
Материалы по теме
 • Фонд Рината Ахметова
  Системно занимается профилактикой, улучшением доступа к диагностике и лечению туберкулеза, который является одной из самых распространенных и опасных коинфекций у ВИЧ-позитивных людей.
 • Всемирная организация здравоохранения (WHO)
  ВОЗ координирует все действия в области здравоохранения в рамках системы Объединенных Наций.
 • Коалиция ВИЧ-сервисных организаций
  Объединяет десятки организаций из всех регионов Украины, которые работают в сфере снижения вреда от употребления наркотиков, первичной и вторичной профилактики ВИЧ, ухода и поддержки людей, которые живут с ВИЧ.
 • Свет надежды (Полтава)
  Редкий пример безусловного признания властью роли неправительственной организации в социальной сфере отдельно взятого региона.
 • Фонд народонаселения ООН (UNFPA)
  Занимается проблемами репродуктивного здоровья, вопросами охраны здоровья матерей, планирования семьи и гендерного равенства.
Весь список