Понедельник, 09 июля 2018 года

У Святогірську 1 грудня провели тестування для вимушених переселенців

У Святогірську 1 грудня провели тестування для вимушених переселенців | AIDS.UA
В рамках співробітництва двох міжнародних благодійних фондів, «Альянсу громадського здоров'я» та «Української фундації громадського здоров’я», виконавців проектів, підтриманих СНІД-Фондом Елтона Джона, 1 грудня 2016 року спільно з Донецьким обласним центром СНІДу було проведено акцію до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом на території компактного проживання вимушених переселенців у Святогірську Донецької області.

Мета акції – збільшити кількість осіб, які знають свій ВІЛ-статус, поінформувати та мотивувати людей пройти тестування на ВІЛ-інфекцію та привернути увагу громадськості до ВІЛ як проблеми в Україні.

В акції взяла участь громадська організація «Наша допомога» зі Слов'янська, яка впроваджує за підтримки Альянсу проект профілактичних послуг для підлітків, які вживають наркотики (фінансований СНІД-Фондом Елтона Джона), та проект в рамках програми «Побудова стійкої системи комплексних послуг профілактики інфікування ВІЛ, лікування, догляду та підтримки представників груп ризику та ЛЖВ в Україні» (фінансована Глобальним фондом).

Було проведено дотестове консультування та тестування швидкими тестами всіх бажаючих.

Альянс громадського здоров'я

Другие новости
 • Всемирный банк (World Bank)
  Крупнейший долгосрочный инвестор в области профилактики и лечения ВИЧ/СПИДа в развивающихся странах.
 • UNODC
  Управление ООН по наркотикам и преступности.
 • Молодежный проект TEENERGIZER
  Площадка для подростков и молодёжи.
 • Международный Альянс по ВИЧ/СПИДу в Украине
  Миссия Альянса - cнижение распространения ВИЧ-инфекции и смертности от СПИДа и уменьшение негативного влияния эпидемии путем поддержки общественного противодействия эпидемии ВИЧ/СПИДа.
 • Право на здоровье
  Международная организация, основанная в 1990 году группой врачей-волонтеров, которая работает в сфере здравоохранения и защиты прав человека.
Весь список