Пятница, 04 октября 2019 года

У Святогірську 1 грудня провели тестування для вимушених переселенців

У Святогірську 1 грудня провели тестування для вимушених переселенців | AIDS.UA
В рамках співробітництва двох міжнародних благодійних фондів, «Альянсу громадського здоров'я» та «Української фундації громадського здоров’я», виконавців проектів, підтриманих СНІД-Фондом Елтона Джона, 1 грудня 2016 року спільно з Донецьким обласним центром СНІДу було проведено акцію до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом на території компактного проживання вимушених переселенців у Святогірську Донецької області.

Мета акції – збільшити кількість осіб, які знають свій ВІЛ-статус, поінформувати та мотивувати людей пройти тестування на ВІЛ-інфекцію та привернути увагу громадськості до ВІЛ як проблеми в Україні.

В акції взяла участь громадська організація «Наша допомога» зі Слов'янська, яка впроваджує за підтримки Альянсу проект профілактичних послуг для підлітків, які вживають наркотики (фінансований СНІД-Фондом Елтона Джона), та проект в рамках програми «Побудова стійкої системи комплексних послуг профілактики інфікування ВІЛ, лікування, догляду та підтримки представників груп ризику та ЛЖВ в Україні» (фінансована Глобальним фондом).

Було проведено дотестове консультування та тестування швидкими тестами всіх бажаючих.

Альянс громадського здоров'я

Другие новини
 • Всемирная организация здравоохранения (WHO)
  ВОЗ координирует все действия в области здравоохранения в рамках системы Объединенных Наций.
 • Молодежный проект TEENERGIZER
  Площадка для подростков и молодёжи.
 • Фонд Рината Ахметова
  Системно занимается профилактикой, улучшением доступа к диагностике и лечению туберкулеза, который является одной из самых распространенных и опасных коинфекций у ВИЧ-позитивных людей.
 • Международная организация труда (ILO)
  Сфокусирована на профилактике ВИЧ/СПИДа, снижении уровня дискриминации и защите прав ВИЧ-позитивных людей в рабочей среде – там, где они проводят большую часть своей жизни.
 • Время жизни плюс
  Одна из первых общественных организаций, объединяющих ВИЧ-позитивных людей в Украине.
Весь список