Вторник, 17 ноября 2020 года

У столиці визначено план дій з операціоналізації впровадження стратегії прискорення для подолання епідемії ВІЛ/СНІДу

КМДА,   12 апреля, 2016 21:19
<span>У Києві працює багато громадських організацій, які борються із ВІЛ/СНІДом</span>
У Києві працює багато громадських організацій, які борються із ВІЛ/СНІДом
Автор: ФОТО: КМДА
У столиці визначено план дій з операціоналізації впровадження стратегії прискорення для подолання епідемії ВІЛ/СНІДу.

Визначені також часові рамки та відповідальними виконавці. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник під час наради зацікавлених осіб в реалізації ініціативи «На шляху прискорення дій у подоланні епідемії СНІДу» в Києві.

Під час зустрічі учасники наради обговорили та сформулювали пропозиції щодо цілей та завдань муніципальної програми протидії епідемії, відповідно до стратегії швидкого прискорення для подолання ВІЛ/СНІДу у Києві, оцінили роботу існуючих програм та проектів, які наразі діють у столиці, і обговорили можливі координаційні та моніторингові механізми.

«Приєднавшись до світового руху боротьби з ВІЛ/СНІД, ми взяли на себе дуже важливі зобов’язання і ставимо перед собою амбіційні завдання. Я впевнений, що ми з ними впораємося, адже міська влада має намір розробити комплексну програму дій з подолання інфекції ВІЛ/СНІДу в столиці. Для цього КМДА готує координаційну раду, до якої увійдуть представники міської влади та громадських організацій», – розповів Микола Поворозник.

За його словами, наразі у столиці працює велика кількість громадських організацій, фондів та спеціальних закладів, які реалізують окремі ініціативи, спрямовані на боротьбу з епідемією.

«Наразі наше завдання у координації роботи усіх міських державних і громадських структур, задля успішної реалізації стратегії. Гордий тим, що міська влада не залишається пасивним спостерігачем, а навпаки – взяла на себе ініціативу, спільно зі світовими донорами, міжнародними організаціями, нашими партнерами розробити міську стратегію і надати допомогу ВІЛ-позитивним людям подолати недугу і стати повноцінними членами громади», – зауважив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

КМДА

Другие новини
Материалы по теме
 • Всемирный банк (World Bank)
  Крупнейший долгосрочный инвестор в области профилактики и лечения ВИЧ/СПИДа в развивающихся странах.
 • Фонд Рината Ахметова
  Системно занимается профилактикой, улучшением доступа к диагностике и лечению туберкулеза, который является одной из самых распространенных и опасных коинфекций у ВИЧ-позитивных людей.
 • Дружественный доктор
  Онлайн-система поиска дружественных врачей для представителей ЛГБТ-сообщества.
 • Здравохранителі
  Здравохранителі — це проект для пацієнтів, спрямований на поліпшення системи охорони здоров’я України. Наша мета — силами самих пацієнтів забезпечити контроль надання повноцінної медичної допомоги в нашій країні. Основні завдання проекту: послідовна політика, спрямована на підвищення якості медичних послуг, безперебійний доступ до медикаментів та діагностики, зниження вартості препаратів і послуг.
 • Пациенты Украины (UCAB)
  Работа организации направлена на то, чтобы обеспечить всех пациентов Украины эффективным лечением.
Весь список