Среда, 15 января 2020 года

У центрі Фонду Олени Пінчук відкрився кабінет для анонімного тестування на ВІЛ-інфекцію

13 мая, 2019 18:35
У центрі Фонду Олени Пінчук відкрився кабінет для анонімного тестування на ВІЛ-інфекцію | AIDS.UA
Вже з 14 травня пройти тестування на ВІЛ можна у нашому навчально-освітньому центрі на Володимирській, 43.

Спільно з Київським Центром СНІДу ми нарешті відкрили кабінет для експрес-тестування на ВІЛ в самому центрі столиці. Пройти перевірку може кожен охочий. Перший місяць кабінет буде працювати в тестовому режимі у такому графіку:

пн - пт з 14.00 до 20.00

Як проходить здача аналізу?

Безкоштовно і анонімно. У нашому кабінеті вам усно повідомлять про ваш результат але не нададуть довідки. Також ви отримаєте безкоштовну консультацію. Якщо вам потрібна довідка результату - потрібно при собі мати паспорт.

 

Що робити, якщо у вас тест «позитивний»? 

У такому разі одразу на місці робиться повторний аналіз іншим методом. І якщо вже і другий показує позитивний результат - виписується довідка за документом. Вас консультують і відправляють на остаточний тест у центр СНІДу, який є у кожній області і великому місті по всій Україні. Для цього третього аналізу забір крові береться тільки з вени. Цей аналіз вже вважається остаточним. 

 

Що таке «Вікно»?  

- Це часовий проміжок між моментом коли сталася «ризикована ситуація» до виявлення антитіл ВІЛ-інфекції в організмі. 

Що робити, якщо у вас був ризикований контакт з ВІЛ-позитивною людиною?

При умові, якщо від моменту ризикованого контакту пройшло не більше 72 годин і ви за цей час звернулися за допомогою до центу СНІДу за пост-контактною профілактикою - ви можете уникнути інфікування. 

Бережіть своє здоров`я - прийдіть і зробіть тест! Це всього 15 хвилин - анонімно і безкоштовно!

Другие новини
 • Свет надежды (Полтава)
  Редкий пример безусловного признания властью роли неправительственной организации в социальной сфере отдельно взятого региона.
 • Детский фонд ООН (UNICEF)
  Одна из самых крупных структур ООН, которая занимается проблемами профилактики ВИЧ/СПИДа среди молодежи и подростков, а также защиты прав женщин и детей в условиях растущей эпидемии.
 • Клиника для лечения детей, больных ВИЧ-инфекцией/СПИДом
  Оказывает медицинскую помощь наиболее тяжелым ВИЧ-позитивным детям из всех регионов Украины и их матерям. Входит в состав больницы «ОХМАТДЕТ».
 • Украинский центр контроля за социально опасными заболеваниями
  Подчиняется Министерству здравоохранения Украины
 • Здравохранителі
  Здравохранителі — це проект для пацієнтів, спрямований на поліпшення системи охорони здоров’я України. Наша мета — силами самих пацієнтів забезпечити контроль надання повноцінної медичної допомоги в нашій країні. Основні завдання проекту: послідовна політика, спрямована на підвищення якості медичних послуг, безперебійний доступ до медикаментів та діагностики, зниження вартості препаратів і послуг.
Весь список