Среда, 02 октября 2019 года

У Дніпропетровську сім тисяч осіб хворих на СНІД

УНН,   28 ноября, 2015 17:36
<p>За 9 місяців 2015 року у Дніпропетровській області від хвороб, обумовлених&nbsp;<b>вірусом імунодефіциту</b> людини, померло 792 людини.</p>
За 9 місяців 2015 року у Дніпропетровській області від хвороб, обумовлених вірусом імунодефіциту людини, померло 792 людини.
За показниками захворюваності на ВІЛ / СНІД Дніпропетровщина посідає одне з лідируючих місць серед регіонів України. Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської ОДА, передає УНН-Центр.

Протягом січня-вересня 2015 області взято під нагляд 2 тис. ВІЛ-інфікованих осіб з уперше в житті встановленим діагнозом.

Всього на обліку в закладах охорони здоров'я знаходиться більше 25 тис. інфікованих, серед яких кожен четвертий - хворий на СНІД, а це 7 тис. осіб.

За 9 місяців 2015 року у Дніпропетровській області від хвороб, обумовлених вірусом імунодефіциту людини, померло 792 людини.

Довідка УНН-Центр: Основними джерелами ураження є передача ВІЛ-інфекції внаслідок нерозбірливих статевих стосунків і через введення наркотичних речовин ін'єкційним шляхом. Крім того, отримала значного розповсюдження передача ВІЛ-інфекції від хворої матері до дитини.

УНН-Центр

Другие новини
 • Время жизни плюс
  Одна из первых общественных организаций, объединяющих ВИЧ-позитивных людей в Украине.
 • Немецкое общество международного сотрудничества (GIZ)
  Много лет ведет в Украине масштабные кампании социальной рекламы и курирует ряд образовательных проектов по теме СПИДа.
 • Дорога к дому
  Одна из старейших и самых уважаемых благотворительных организаций в независимой Украине.
 • UNODC
  Управление ООН по наркотикам и преступности.
 • Clinton Foundation (Clinton Health Access Initiatives)
  Цель Инициативы Фонда Клинтона по ВИЧ/СПИДу - предоставить высококачественную медицинскую помощь и лечение людям, живущим с ВИЧ/СПИДом, и улучшить системы здравоохранения в развивающихся странах.
Весь список