Суббота, 16 мая 2020 года

У Дніпропетровську сім тисяч осіб хворих на СНІД

УНН,   28 ноября, 2015 17:36
<p>За 9 місяців 2015 року у Дніпропетровській області від хвороб, обумовлених&nbsp;<b>вірусом імунодефіциту</b> людини, померло 792 людини.</p>
За 9 місяців 2015 року у Дніпропетровській області від хвороб, обумовлених вірусом імунодефіциту людини, померло 792 людини.
За показниками захворюваності на ВІЛ / СНІД Дніпропетровщина посідає одне з лідируючих місць серед регіонів України. Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської ОДА, передає УНН-Центр.

Протягом січня-вересня 2015 області взято під нагляд 2 тис. ВІЛ-інфікованих осіб з уперше в житті встановленим діагнозом.

Всього на обліку в закладах охорони здоров'я знаходиться більше 25 тис. інфікованих, серед яких кожен четвертий - хворий на СНІД, а це 7 тис. осіб.

За 9 місяців 2015 року у Дніпропетровській області від хвороб, обумовлених вірусом імунодефіциту людини, померло 792 людини.

Довідка УНН-Центр: Основними джерелами ураження є передача ВІЛ-інфекції внаслідок нерозбірливих статевих стосунків і через введення наркотичних речовин ін'єкційним шляхом. Крім того, отримала значного розповсюдження передача ВІЛ-інфекції від хворої матері до дитини.

УНН-Центр

Другие новини
 • Фонд профилактики химических зависимостей и СПИДа
  Ведет программы профилактики наркомании и СПИДа, а также предоставляет психологическую и социальную помощь наркозависимым пациентам и людям, пострадавшим от эпидемии ВИЧ/СПИДа.
 • Фонд Рината Ахметова
  Системно занимается профилактикой, улучшением доступа к диагностике и лечению туберкулеза, который является одной из самых распространенных и опасных коинфекций у ВИЧ-позитивных людей.
 • UNODC
  Управление ООН по наркотикам и преступности.
 • Немецкое общество международного сотрудничества (GIZ)
  Много лет ведет в Украине масштабные кампании социальной рекламы и курирует ряд образовательных проектов по теме СПИДа.
 • Дорога к дому
  Одна из старейших и самых уважаемых благотворительных организаций в независимой Украине.
Весь список