Пятница, 20 ноября 2020 года

У 2015 році українці доведуть, на що вони здатні заради здорового способу життя та безпечного кохання!

30 апреля, 2015 17:45
У 2015 році українці доведуть, на що вони здатні заради здорового способу життя та безпечного кохання! | AIDS.UA
Зміни в житті приходять завдяки старанним маленьким крокам, які кожен з нас здатен робити щодня. Телеканал ICTV спільно з проектом Safe Connection Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД» оголошують про початок акції «Я це зможу!».

Кожного дня в ефірі «Ранку у Великому Місті» на каналі ICTV ведучі на чолі з Анною Ахавою пропонуватимуть глядачам різноманітні випробування, які мають на меті покращити їхнє здоров’я, а також прищепити корисні звички. Перше випробування буде спрямоване на просування сексуальної безпеки і пройде під гаслом «Я використаю презерватив!».

Протягом весни та літа в рамках акції «Я це зможу!» в ефірі ранкового шоу з’являтимуться зіркові учасники проекту, які першими кинуть собі виклик. Приєднатися до акції може кожен, хто готовий заявити про свою активну соціальну позицію. Для цього необхідно зробити відео та/або фото публічної обіцянки та викласти його у соціальних мережах з хештегом #яцезможу. Відео переможця також з’явиться в ефірі телеканалу ICTV.

За хештегом будуть відстежуватися всі заклики до випробувань, які користувачі проголосили собі та своїм друзям! Ті, хто назбирає найбільшу кількість лайків, отримають призи!

Вже чотири роки проект Safe Connection закликає до здорового способу життя. Але, як відомо, досить непросто постійно дотримуватися правил безпечного сексу, системного підходу в спорті або принципів правильного харчування. Ми кожного разу шукаємо відмовки, посилаючись на швидкий темп життя, зайнятість на роботі, сімейні клопоти. Тому, щоб допомогти всім бажаючим змінити себе на краще, команда проекту пропонує декілька випробувань, про які необхідно розповісти друзям. Адже, коли людина публічно закладається, вона має дотримуватись обіцянок.

До проекту «Я це зможу!» також залучена Всеукраїнська громадська організація «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини». Вона об’єднує лікарів, які протягом акції надаватимуть консультації учасникам та готуватимуть спеціальні матеріали за темами випробувань. Найактуальніша та найсучасніша інформація щодо переваг і недоліків різних видів фізичної активності, аналіз власних харчових звичок, новинки у світі контрацепції та захисту від ВІЛ будуть розміщені на сторінці акції – safeconnection.org/ya-tse-zmozhu.

Детальніше про акцію – на сторінці safeconnection.org/ya-tse-zmozhu, на сторінках проекту Safe Connection та «Ранку у Великому Місті» у соціальних мережах.

Історія проекту Safe Connection

Інформаційний ресурс Safe Connection, створений у соціальних мережах Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД» за підтримки Фонду Кока-Кола, почав працювати в 2011 році. Він був створений для того, щоб соціально і сексуально активні молоді люди могли в одному місці в мережі знайти матеріали, які стосуються проблем ВІЛ / СНІДу та безпечного сексу, задати питання експертам Safe Connection, обговорити найбільш вдалі соціальні медіакампанії, запропонувати свої креативні ідеї.

У рамках цього проекту Фонд «АНТИСНІД» співпрацює з багатьма креативними командами і селебрітіз, які створюють свої проекти спеціально для Safe Connection. У 2012 році група The Maneken зняла кліп на свою композицію Safe Connection. У цьому синглі автор музики і фронтмен групи Євген Філатов підняв одну з найбільш актуальних тем сучасного українського суспільства – проблему поширення ВІЛ/СНІДу серед молоді. Ідея написання цієї пісні народилася завдяки співпраці The Maneken c Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД».

У 2012 році в Києві, Харкові, Донецьку, Одесі та Львові пройшли ігри національного квесту Safe Connection Quest, присвяченого боротьбі зі СНІДом. Тисячі учасників, сотні команд з усієї України пройшли оффлайн та онлайн квести в пошуках відповідей на завдання гри та інформації, яка може допомогти молодим людям захиститися від ВІЛ/СНІДу.

В рамках проекту Safe Connection Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» розробив мобільний додаток Safe Book, створений для всіх бажаючих впорядкувати свої активні сексуальні контакти. Воно було розроблено спеціально для користувачів телефонів iPhone, планшетів iPad і плеєрів iPod Touch, які ведуть бурхливе сексуальне життя. Ця програма дозволяє впорядкувати всі контакти користувача, зібравши їх в єдину базу і розташувавши в тій чи іншій послідовності – залежно від сексуального рейтингу контакту, його статусу або частоти спілкування. Завдяки цьому додатку користувач, який має велику кількість сексуальних зв'язків, може краще планувати своє інтимне життя і періодично отримувати нагадування про необхідність захищати себе від СНІДу, користуючись презервативами.

У 2011 та 2012 роках Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» за підтримки Фонду Кока-Кола підготував спеціальну спортивно-освітню програму Safe Games для найбільшого спортивно-музичного фестивалю Східної Європи Z-Games Kazantip. Для цього фестивалю, на який збираються майстри екстремальних видів спорту з різних країн, була створена програма, присвячена СНІДу, активному способу життя і безпечному сексу. Фонд «АНТИСНІД» організував на території фестивалю особливу зону безпечного сексу – Safe Connection Zone, яка стала однією з найпопулярніших майданчиків фестивалю.

У 2013 році за ініціативою Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД» зіркові гості київського фестивалю Burn Battle School та Міжнародного чемпіонату з брейк-дансу MC Trix (Великобританія/Німеччина), Physix (Південна Корея), Jaromeskee (США) записали спеціальні відео ролики із зверненням до всім, хто захоплюється брейк-данс. Вони закликали молодь з різних країн більше дізнатися про СНІД, щоб захистити себе і своїх близьких від ВІЛ-інфекції. Це звернення стало внеском артистів в проект Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД» Safe Connection.

За детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до Павла Пімінова, директора з комунікації Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД»: +380 44 490 4805, P.Piminov@antiaids.org.

Другие новини
 • Всемирная организация здравоохранения (WHO)
  ВОЗ координирует все действия в области здравоохранения в рамках системы Объединенных Наций.
 • Свет надежды (Полтава)
  Редкий пример безусловного признания властью роли неправительственной организации в социальной сфере отдельно взятого региона.
 • Коалиция ВИЧ-сервисных организаций
  Объединяет десятки организаций из всех регионов Украины, которые работают в сфере снижения вреда от употребления наркотиков, первичной и вторичной профилактики ВИЧ, ухода и поддержки людей, которые живут с ВИЧ.
 • UNAIDS
  UNAIDS - объединенная программа ООН по ВИЧ/СПИД.
 • Программа развития ООН (UNDP)
  Глобальная сеть ООН в области развития.
Весь список