Суббота, 20 июля 2019 года

Співробітників Кабміну тестують на ВІЛ/СНІД

Всеукраинская Сеть ЛЖВ,   20 января, 2016 12:28
<p>Працівників Кабінету Міністрів України тестують на ВІЛ просто під будівлею уряду у Києві.</p>
Працівників Кабінету Міністрів України тестують на ВІЛ просто під будівлею уряду у Києві.
Автор: ФОТО: Всеукраинская сеть ЛЖВ
Просто зараз Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом тестує працівників Кабінету Міністрів України на ВІЛ. Тести проводяться у мобільних лабораторіях, які розміщені під будинком уряду у Києві.

Як повідомляв AIDS. ua , через зменшення фінансування програми закупівлі ліків для ВІЛ-інфікованих вже цього року 74 тисяч людей залишаться без лікування. Фактично сьогодні, якщо після тестування в пацієнта виявляють ВІЛ-інфекцію, його не ставлять на облік і не забезпечують ліками. Тому тестуватися та помирати – це все що лишається пацієнтам з такою смертельною хворобою.

Станом на сьогодні в Україні на обліку перебуває 134 тисяч людей, яким необхідне лікування відповідно до нових правил (протоколів) лікування ВІЛ-інфекції/СНІДу. З них Україна лікує лише 60 тисяч.

Всеукраїнська Мережа ЛЖВ

Другие новини
 • UNAIDS
  UNAIDS - объединенная программа ООН по ВИЧ/СПИД.
 • Клиника для лечения детей, больных ВИЧ-инфекцией/СПИДом
  Оказывает медицинскую помощь наиболее тяжелым ВИЧ-позитивным детям из всех регионов Украины и их матерям. Входит в состав больницы «ОХМАТДЕТ».
 • Фонд профилактики химических зависимостей и СПИДа
  Ведет программы профилактики наркомании и СПИДа, а также предоставляет психологическую и социальную помощь наркозависимым пациентам и людям, пострадавшим от эпидемии ВИЧ/СПИДа.
 • Центр Знаний
  Платформа для распространения лучших практик по профилактике ВИЧ/СПИДа среди подростков групп риска.
 • Здравохранителі
  Здравохранителі — це проект для пацієнтів, спрямований на поліпшення системи охорони здоров’я України. Наша мета — силами самих пацієнтів забезпечити контроль надання повноцінної медичної допомоги в нашій країні. Основні завдання проекту: послідовна політика, спрямована на підвищення якості медичних послуг, безперебійний доступ до медикаментів та діагностики, зниження вартості препаратів і послуг.
Весь список