Вторник, 17 ноября 2020 года

Співробітників Кабміну тестують на ВІЛ/СНІД

Всеукраинская Сеть ЛЖВ,   20 января, 2016 12:28
<p>Працівників Кабінету Міністрів України тестують на ВІЛ просто під будівлею уряду у Києві.</p>
Працівників Кабінету Міністрів України тестують на ВІЛ просто під будівлею уряду у Києві.
Автор: ФОТО: Всеукраинская сеть ЛЖВ
Просто зараз Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом тестує працівників Кабінету Міністрів України на ВІЛ. Тести проводяться у мобільних лабораторіях, які розміщені під будинком уряду у Києві.

Як повідомляв AIDS. ua , через зменшення фінансування програми закупівлі ліків для ВІЛ-інфікованих вже цього року 74 тисяч людей залишаться без лікування. Фактично сьогодні, якщо після тестування в пацієнта виявляють ВІЛ-інфекцію, його не ставлять на облік і не забезпечують ліками. Тому тестуватися та помирати – це все що лишається пацієнтам з такою смертельною хворобою.

Станом на сьогодні в Україні на обліку перебуває 134 тисяч людей, яким необхідне лікування відповідно до нових правил (протоколів) лікування ВІЛ-інфекції/СНІДу. З них Україна лікує лише 60 тисяч.

Всеукраїнська Мережа ЛЖВ

Другие новини
 • Программа развития ООН (UNDP)
  Глобальная сеть ООН в области развития.
 • Коалиция ВИЧ-сервисных организаций
  Объединяет десятки организаций из всех регионов Украины, которые работают в сфере снижения вреда от употребления наркотиков, первичной и вторичной профилактики ВИЧ, ухода и поддержки людей, которые живут с ВИЧ.
 • Международная организация труда (ILO)
  Сфокусирована на профилактике ВИЧ/СПИДа, снижении уровня дискриминации и защите прав ВИЧ-позитивных людей в рабочей среде – там, где они проводят большую часть своей жизни.
 • Международный Альянс по ВИЧ/СПИДу в Украине
  Миссия Альянса - cнижение распространения ВИЧ-инфекции и смертности от СПИДа и уменьшение негативного влияния эпидемии путем поддержки общественного противодействия эпидемии ВИЧ/СПИДа.
 • Время жизни плюс
  Одна из первых общественных организаций, объединяющих ВИЧ-позитивных людей в Украине.
Весь список