Вторник, 21 августа 2018 года

Пацієнти та влада обговорять план дій по передачі закупівель ліків із залученням міжнародних організацій

3 июля, 2015 15:49
Консультаційна зустріч щодо участі міжнародних організацій у закупівлях ліків та вакцин для України розпочнеться о 12:00 у вівторок 7 липня за адресою Верховна Рада України, вул. Садова, 3-а, к. 330, 3 поверх. Прохання мати при собі журналістське посвідчення та паспорт. Більше інформації: Марина Єнжиєвська, +380 67 580 1012.

Метою заходу є обговорення плану дій щодо співпраці МОЗ України з міжнародними організаціями задля здійснення закупівель лікарських засобів у 2015 та подальших роках.

Нагадуємо, що завдяки спільним зусиллям пацієнтських та громадських організацій, на виконання положень закріплених в Коаліційній угоді, відбулась історична для України подія – Верховна Рада прийняла пакет законопроектів, що передбачають передачу державних закупівель ліків та вакцин міжнародним організаціям. Такі нововведення дозволяють отримати низку переваг: закупівлю високоякісних препаратів за оптимальну ціну, скорочення ланцюга поставки лікарських засобів, усунення корупційних ризиків та проведення закупівель відповідно до прозорих і відкритих правил та процедур міжнародних організацій.

У зустрічі візьмуть участь представники Міністерства охорони здоров’я України, Комітету з питань охорони здоров’я, Комітету з питань запобігання та протидії корупції, міжнародних організації (ВООЗ, ПРООН, ЮНІСЕФ, IDA Foundation, Crown Agents та інші) та БФ «Пацієнти України».
Другие новости
 • Международная организация труда (ILO)
  Сфокусирована на профилактике ВИЧ/СПИДа, снижении уровня дискриминации и защите прав ВИЧ-позитивных людей в рабочей среде – там, где они проводят большую часть своей жизни.
 • UNESCO
  UNESCO (ЮНЕСКО) - Организация Объединенных Наций по вопросам образования, науки и культуры.
 • Clinton Foundation (Clinton Health Access Initiatives)
  Цель Инициативы Фонда Клинтона по ВИЧ/СПИДу - предоставить высококачественную медицинскую помощь и лечение людям, живущим с ВИЧ/СПИДом, и улучшить системы здравоохранения в развивающихся странах.
 • Фонд народонаселения ООН (UNFPA)
  Занимается проблемами репродуктивного здоровья, вопросами охраны здоровья матерей, планирования семьи и гендерного равенства.
 • Позитивные женщины
  Организация объединяет украинских женщин, которых коснулась эпидемия ВИЧ/СПИДа.
Весь список