Среда, 18 ноября 2020 года

Пацієнти та влада обговорять план дій по передачі закупівель ліків із залученням міжнародних організацій

3 июля, 2015 15:49
Консультаційна зустріч щодо участі міжнародних організацій у закупівлях ліків та вакцин для України розпочнеться о 12:00 у вівторок 7 липня за адресою Верховна Рада України, вул. Садова, 3-а, к. 330, 3 поверх. Прохання мати при собі журналістське посвідчення та паспорт. Більше інформації: Марина Єнжиєвська, +380 67 580 1012.

Метою заходу є обговорення плану дій щодо співпраці МОЗ України з міжнародними організаціями задля здійснення закупівель лікарських засобів у 2015 та подальших роках.

Нагадуємо, що завдяки спільним зусиллям пацієнтських та громадських організацій, на виконання положень закріплених в Коаліційній угоді, відбулась історична для України подія – Верховна Рада прийняла пакет законопроектів, що передбачають передачу державних закупівель ліків та вакцин міжнародним організаціям. Такі нововведення дозволяють отримати низку переваг: закупівлю високоякісних препаратів за оптимальну ціну, скорочення ланцюга поставки лікарських засобів, усунення корупційних ризиків та проведення закупівель відповідно до прозорих і відкритих правил та процедур міжнародних організацій.

У зустрічі візьмуть участь представники Міністерства охорони здоров’я України, Комітету з питань охорони здоров’я, Комітету з питань запобігання та протидії корупції, міжнародних організації (ВООЗ, ПРООН, ЮНІСЕФ, IDA Foundation, Crown Agents та інші) та БФ «Пацієнти України».
Другие новини
 • Детский фонд ООН (UNICEF)
  Одна из самых крупных структур ООН, которая занимается проблемами профилактики ВИЧ/СПИДа среди молодежи и подростков, а также защиты прав женщин и детей в условиях растущей эпидемии.
 • UNAIDS
  UNAIDS - объединенная программа ООН по ВИЧ/СПИД.
 • Дизайнеры против СПИДА/Designers Against AIDS
  Дизайнеры против СПИДА/Designers Against AIDS - международный проект, запущенный в Бельгии в 2004 году.
 • AIDS Healthcare Foundation (AHF)
  AHF основана в 1987 международная организация по борьбе со СПИДом, которая сегодня ведет свою работу в 36 странах мира.
 • The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria
  Глобальный фонд для борьбы со СПИДом, туберкулезом и малярией.
Весь список