Четверг, 06 февраля 2020 года

Новий портал про здоров'я

1 октября, 2019 15:38
Новий портал про здоров'я | AIDS.UA
Команда «100% життя» - Мережа ЛЖВ разом із Центр громадського здоров’я України 1 жовтня презентували новий інформаційний україномовний цифровий ресурс. На порталі http://prozdorovia.in.ua.акумулюється найважливіша інформація про ситуацію з ВІЛ в Україні. Зібрані потреби 3-ох цільових аудиторій: ЛЖВ (людей, що живуть з ВІЛ), медиків, загального населення. Захоть і дізнавайся більше та слідкуй за власним здоров’ям!

Дбайте про своє здоров’я, бо це найцінніше, що у нас є! Поруч із нами більше 200 тисяч українців живуть з ВІЛ. І з них лише кожен другий знає про це.

На ранніх стадіях ВІЛ протікає без симптомів, тому більше 50% нових випадків інфікування виявляють на останній чи передостанній клінічних стадіях. Насправді вірус небезпечний до тих пір, поки не виявлений.

Регулярне тестування є ознакою вашої поваги до себе і тих, хто вам не байдужий. Знати свій ВІЛ-статус також означає мати можливість безпечно вести статеве життя, що приносить задоволення. Готові подбати про себе та своїх близьких?

Нагадуємо, що у dialog hub ви можете безкоштовно і анонімно здати експрес-тест на ВІЛ, гепатит В/С та сифіліс всього за 15 хвилин.

Другие новини
Весь список