Вторник, 04 декабря 2018 года

На Вінниччині зареєстровано майже 2,5 тис. ВІЛ-позитивних

I-vin.info,   28 ноября, 2016 20:16
На Вінниччині зареєстровано майже 2,5 тис. ВІЛ-позитивних | AIDS.UA
У Вінницькій області станом на початок 2016 року зареєстровано 2491 ВІЛ-позитивних та 997 хворих на СНІД. Про це повідомляють в обласному управлінні статистики.

Згідно з інформацією, цьогоріч на ВІЛ-інфекцію було обстежено більше 48 тис. осіб, з них ВІЛ підтвердився у 251 особи. У процентному відношенні майже 44% інфікованих - це жінки, 8% - діти та підлітки. Серед шляхів передачі ВІЛ-інфекції переважає статевий шлях - 65%, а в 26% випадків люди інфікуються під час уживання ін'єкційних наркотиків.

Додамо, на початок 2016 року у світі з діагнозом ВІЛ/СНІД живе більше 40 млн. людей. В Україні - 126,8 тис. ВІЛ-інфікованих та 34,1 тис. хворих на СНІД (офіційний облік).

I-vin.info

Другие новости
Материалы по теме
 • Фонд народонаселения ООН (UNFPA)
  Занимается проблемами репродуктивного здоровья, вопросами охраны здоровья матерей, планирования семьи и гендерного равенства.
 • Здравохранителі
  Здравохранителі — це проект для пацієнтів, спрямований на поліпшення системи охорони здоров’я України. Наша мета — силами самих пацієнтів забезпечити контроль надання повноцінної медичної допомоги в нашій країні. Основні завдання проекту: послідовна політика, спрямована на підвищення якості медичних послуг, безперебійний доступ до медикаментів та діагностики, зниження вартості препаратів і послуг.
 • Дружественный доктор
  Онлайн-система поиска дружественных врачей для представителей ЛГБТ-сообщества.
 • Украинский центр контроля за социально опасными заболеваниями
  Подчиняется Министерству здравоохранения Украины
 • Детский фонд ООН (UNICEF)
  Одна из самых крупных структур ООН, которая занимается проблемами профилактики ВИЧ/СПИДа среди молодежи и подростков, а также защиты прав женщин и детей в условиях растущей эпидемии.
Весь список