Среда, 05 декабря 2018 года

На Львівщині один з найменших показників поширеності ВІЛ-інфекції

Львівський портал,   27 января, 2016 23:16
<p>Показник поширеності <b>ВІЛ-інфекції</b> у Львівській області у 2015 році набагато нижче середнього по країні&nbsp;</p>
Показник поширеності ВІЛ-інфекції у Львівській області у 2015 році набагато нижче середнього по країні 
За офіційними даними, показник поширеності ВІЛ-інфекції у Львівській області у 2015 році набагато нижче середнього по країні - 118 випадків на 100 тис. населення. Про це Львівському порталу повідомили у департаменті охорони здоров'я ЛОДА.

За 2015 рік вперше в житті діагноз ВІЛ-інфекція був встановлений 454 особам, в тому числі в IV стадії ВІЛ-інфекції - 189 особам. У 2015 році спостерігалося зменшення темпів приросту захворюваності на ВІЛ-інфекцію на 7,2%. Проте, темпи приросту захворюваності на СНІД зросли на 2,7%.

Це свідчить про необхідність 100% охоплення високоактивною антиретровірусною терапією (ВААРТ) пацієнтів, які її потребують, оскільки така терапія позитивно впливає не лише на стан здоров'я пацієнтів, але є також потужним профілактичним заходом.

Значна частина людей звертається для первинного обстеження на антитіла до ВІЛ у заклади охорони здоров'я вже при наявності клінічних показань. Слід зазначити, що спостерігається незначна тенденція до зменшення питомої ваги таких людей. Так, з 379 випадків ВІЛ-інфекції серед дорослих у 2015 році (без врахування дітей, народжених від ВІЛ-позитивних матерів) - у 189 осіб стадія СНІДу.

Львівський портал

 

Другие новости
 • Международная организация труда (ILO)
  Сфокусирована на профилактике ВИЧ/СПИДа, снижении уровня дискриминации и защите прав ВИЧ-позитивных людей в рабочей среде – там, где они проводят большую часть своей жизни.
 • Пациенты Украины (UCAB)
  Работа организации направлена на то, чтобы обеспечить всех пациентов Украины эффективным лечением.
 • Дорога к дому
  Одна из старейших и самых уважаемых благотворительных организаций в независимой Украине.
 • Молодежный проект TEENERGIZER
  Площадка для подростков и молодёжи.
 • UNAIDS
  UNAIDS - объединенная программа ООН по ВИЧ/СПИД.
Весь список