Четверг, 08 февраля 2018 года

На Кіровоградщині триває флеш-моб проти СНІДу

Depo.ua,   13 января, 2016 10:12
Флеш-моб &laquo;Я - за майбутнє без <b>СНІДу</b>&raquo;&nbsp;&nbsp;стартував у Кіровограді &nbsp;наприкінці грудня і триватиме до 31 січня.
Флеш-моб «Я - за майбутнє без СНІДу»  стартував у Кіровограді  наприкінці грудня і триватиме до 31 січня.
«Флеш-моб стартував наприкінці грудня і триватиме до 31 січня. Приєднуйтеся до нього та підтримайте людей, які живуть з ВІЛ.

Наразі до заходу долучилися соціальні робітники, журналісти та інші небайдужі. Нам важливо,щоб кожен взяв участь у флеш-мобі й сказав, що саме він - за майбутнє без СНІДу», - зазначив провідний експерт КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД"» Володимир Бочаров-Туз.

Щоб стати учасником флеш-мобу, необхідно сфотографуватися з червоною стрічкою (символ співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу). Фото викласти у себе на сторінці у Фейсбуці та відзначити КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» активним посиланням.

Depo.ua

Другие новости
 • Фонд Рината Ахметова
  Системно занимается профилактикой, улучшением доступа к диагностике и лечению туберкулеза, который является одной из самых распространенных и опасных коинфекций у ВИЧ-позитивных людей.
 • Позитивные женщины
  Организация объединяет украинских женщин, которых коснулась эпидемия ВИЧ/СПИДа.
 • Свет надежды (Полтава)
  Редкий пример безусловного признания властью роли неправительственной организации в социальной сфере отдельно взятого региона.
 • Время жизни плюс
  Одна из первых общественных организаций, объединяющих ВИЧ-позитивных людей в Украине.
 • Всеукраинская сеть людей, живущих с ВИЧ/СПИДом
  Объединяет граждан Украины, живущих с ВИЧ/СПИД, и защищает их права.
Весь список