Четверг, 08 февраля 2018 года

На Донеччині інформація про медичні послуги та ліки стала доступна онлайн

Гурт,   4 февраля, 2016 12:19
На Донеччині інформація про медичні послуги та ліки стала доступна онлайн | AIDS.UA
01 лютого 2016 року ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» запустила роботу онлайн проекту «Доступно про ліки» на сайті «Прозорі бюджети міст Донбасу» - openbudget.org.ua/leki.

Починаючи з лютого в розділі буде постійно оновлюватись інформація про ліки та послуги, які лікарні надають громадянам безкоштовно за кошти місцевих бюджетів Краматорська та Слов’янська.

Громадські активісти впевненні, що дана ініціатива підвищить прозорість сфери охорони здоров’я на Донеччині, дозволить громадянам контролювати витрачання бюджетних коштів та вимагати належного обслуговування від медичних закладів Краматорська та Слов’янська. Завдяки цій інформації громадяни зможуть безоплатно отримувати необхідні ліки та протидіяти спробам вимагання хабарів з боку лікарень.

«Зараз на сайті представлена інформація про чотири медичних заклади Краматорська, але вже в цьому місяці мі плануємо залучити інші лікарні та оновлювати інформацію про послуги та ліки, які закуплені за кошти платників податків та є безкоштовними для громадян», - зазначив керівник організації Сергій Коваленко.

Метою проекту «Підвищення прозорості та відкритості використання коштів місцевих бюджетів у сфері охорони здоров’я міст Слов’янськ та Краматорськ», що здійснюється ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» за підтримки Програмної ініціативи «Громадське здоров’я»  є забезпечення підзвітного та ефективного використання коштів місцевих бюджетів у сфері охорони здоров’я міст Слов’янськ та Краматорськ через створення ефективних інструментів громадської участі у плануванні, контролі та реалізації політики в сфері охорони здоров’я на місцевому рівні.

Гурт

Другие новости
 • Клиника для лечения детей, больных ВИЧ-инфекцией/СПИДом
  Оказывает медицинскую помощь наиболее тяжелым ВИЧ-позитивным детям из всех регионов Украины и их матерям. Входит в состав больницы «ОХМАТДЕТ».
 • Фонд профилактики химических зависимостей и СПИДа
  Ведет программы профилактики наркомании и СПИДа, а также предоставляет психологическую и социальную помощь наркозависимым пациентам и людям, пострадавшим от эпидемии ВИЧ/СПИДа.
 • Право на здоровье
  Международная организация, основанная в 1990 году группой врачей-волонтеров, которая работает в сфере здравоохранения и защиты прав человека.
 • Всемирный банк (World Bank)
  Крупнейший долгосрочный инвестор в области профилактики и лечения ВИЧ/СПИДа в развивающихся странах.
 • UNAIDS
  UNAIDS - объединенная программа ООН по ВИЧ/СПИД.
Весь список