Среда, 17 июля 2019 года

На акції «Music fest – зроби тест» Альянс вперше в Україні показав тести для самотестування

На акції «Music fest – зроби тест» Альянс вперше в Україні показав тести для самотестування | AIDS.UA
Автор: Ефрем Лукацкий (AP)
1 грудня 2016 року Альянс громадського здоров’я спільно з партнерами, виконавцями проекту «Надання послуг зі зменшення шкоди підліткам, які споживають наркотики, в Україні», провів молодіжну інформаційно-просвітницьку акцію до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «MUSIC FEST – ЗРОБИ ТЕСТ». Акція відбулася у Києві, Одесі, Харкові, Полтаві та Святогірську.

Досягнення Україною цілей 90-90-90 неможливе без відповіді на загрозливу тенденцію до збільшення масштабів наркоспоживання у підлітковому середовищі, що набагато збільшує уразливість підлітків до ВІЛ та збудників вірусних гепатитів. Саме тому, вперше в Україні, Альянс започаткував як одну зі стратегій впливу на епідемію профілактичні втручання та надання медично-соціальних послуг у середовищі підлітків, які споживають наркотики.

Під час акції в рамках флешмобу «Put Red Ribbon On»/ «Пов’яжи Червону Стрічку» у містах впровадження проекту були розгорнуті найбільші в Україні «Червоні стрічки». Акція підтримала основні меседжі глобальної кампанії UNAIDS «Hands Up For Hiv Prevention».

Основні результати акції:

 • серед молоді та студентів було розповсюджено 32 000 презервативів;
 • послугою з консультування та тестування на ВІЛ в умовах мобільної амбулаторії було охоплено 353 особи;
 • всі учасники отримали фахову консультацію лікарів з профілактики та діагностики ВІЛ-інфекції.

Вперше в Україні на акції були поширені майже 1 500 «швидких» тестів на ВІЛ з відповідними інформаційними матеріалами для самостійного тестування!

У Святогірську Донецької області акцію було проведено спільно з Health Right International.

Альянс громадського здоров'я

Другие новини
Материалы по теме
 • Clinton Foundation (Clinton Health Access Initiatives)
  Цель Инициативы Фонда Клинтона по ВИЧ/СПИДу - предоставить высококачественную медицинскую помощь и лечение людям, живущим с ВИЧ/СПИДом, и улучшить системы здравоохранения в развивающихся странах.
 • Здравохранителі
  Здравохранителі — це проект для пацієнтів, спрямований на поліпшення системи охорони здоров’я України. Наша мета — силами самих пацієнтів забезпечити контроль надання повноцінної медичної допомоги в нашій країні. Основні завдання проекту: послідовна політика, спрямована на підвищення якості медичних послуг, безперебійний доступ до медикаментів та діагностики, зниження вартості препаратів і послуг.
 • Право на здоровье
  Международная организация, основанная в 1990 году группой врачей-волонтеров, которая работает в сфере здравоохранения и защиты прав человека.
 • Дорога к дому
  Одна из старейших и самых уважаемых благотворительных организаций в независимой Украине.
 • Фонд Рината Ахметова
  Системно занимается профилактикой, улучшением доступа к диагностике и лечению туберкулеза, который является одной из самых распространенных и опасных коинфекций у ВИЧ-позитивных людей.
Весь список