Суббота, 18 мая 2019 года

На акції «Music fest – зроби тест» Альянс вперше в Україні показав тести для самотестування

На акції «Music fest – зроби тест» Альянс вперше в Україні показав тести для самотестування | AIDS.UA
Автор: Ефрем Лукацкий (AP)
1 грудня 2016 року Альянс громадського здоров’я спільно з партнерами, виконавцями проекту «Надання послуг зі зменшення шкоди підліткам, які споживають наркотики, в Україні», провів молодіжну інформаційно-просвітницьку акцію до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «MUSIC FEST – ЗРОБИ ТЕСТ». Акція відбулася у Києві, Одесі, Харкові, Полтаві та Святогірську.

Досягнення Україною цілей 90-90-90 неможливе без відповіді на загрозливу тенденцію до збільшення масштабів наркоспоживання у підлітковому середовищі, що набагато збільшує уразливість підлітків до ВІЛ та збудників вірусних гепатитів. Саме тому, вперше в Україні, Альянс започаткував як одну зі стратегій впливу на епідемію профілактичні втручання та надання медично-соціальних послуг у середовищі підлітків, які споживають наркотики.

Під час акції в рамках флешмобу «Put Red Ribbon On»/ «Пов’яжи Червону Стрічку» у містах впровадження проекту були розгорнуті найбільші в Україні «Червоні стрічки». Акція підтримала основні меседжі глобальної кампанії UNAIDS «Hands Up For Hiv Prevention».

Основні результати акції:

 • серед молоді та студентів було розповсюджено 32 000 презервативів;
 • послугою з консультування та тестування на ВІЛ в умовах мобільної амбулаторії було охоплено 353 особи;
 • всі учасники отримали фахову консультацію лікарів з профілактики та діагностики ВІЛ-інфекції.

Вперше в Україні на акції були поширені майже 1 500 «швидких» тестів на ВІЛ з відповідними інформаційними матеріалами для самостійного тестування!

У Святогірську Донецької області акцію було проведено спільно з Health Right International.

Альянс громадського здоров'я

Другие новости
Материалы по теме
 • UNESCO
  UNESCO (ЮНЕСКО) - Организация Объединенных Наций по вопросам образования, науки и культуры.
 • UNAIDS
  UNAIDS - объединенная программа ООН по ВИЧ/СПИД.
 • Право на здоровье
  Международная организация, основанная в 1990 году группой врачей-волонтеров, которая работает в сфере здравоохранения и защиты прав человека.
 • Коалиция ВИЧ-сервисных организаций
  Объединяет десятки организаций из всех регионов Украины, которые работают в сфере снижения вреда от употребления наркотиков, первичной и вторичной профилактики ВИЧ, ухода и поддержки людей, которые живут с ВИЧ.
 • Международная организация труда (ILO)
  Сфокусирована на профилактике ВИЧ/СПИДа, снижении уровня дискриминации и защите прав ВИЧ-позитивных людей в рабочей среде – там, где они проводят большую часть своей жизни.
Весь список