Понедельник, 10 февраля 2020 года

Моделі, вдягнуті у вбрання з презервативів, з’явились на подіумі під час Міжнародного дня презерватива

9 февраля, 2017 10:15
П’ять моделей одягу, виготовлені із 5000 презервативів презентував дизайнер Олексій Залевський
П’ять моделей одягу, виготовлені із 5000 презервативів презентував дизайнер Олексій Залевський
Унікальні моделі одягу на тему безпечного сексу від фешн-дизайнера Олексія Залевського були презентовані в рамках Ukrainian Fashiоn Week.

Під гаслом «Завжди в моді» Фундація АнтиСНІД-США в Україні, AHF Ukraine традиційно привернула увагу до необхідності подолання епідемії ВІЛ/СНІДу та відзначила Міжнародний  день презерватива.  

«Завжди в моді» — глобальна кампанія AHF, що включає проведення Міжнародного дня презерватива у 39 країнах світу. Презерватив має стати незмінним атрибутом сучасної людини, адже зараз основним шляхом передачі ВІЛ є саме статевий шлях (62%). Ми хочемо зробити презерватив модним та доступним, тому під час Ukrainian Fashiоn Week розповсюджуємо понад 20 тисяч презервативів, а також проводимо тестування на ВІЛ»,  зауважив Сергій Федоров, голова Представництва Фундації АнтиСНІД-США в Україні, AHF Ukraine.

П’ять моделей одягу, виготовлені із 5000 презервативів Love та Durex стали справжнім посланням від фешн-дизайнера Олексія Залевського. Таким чином, на своєму дефіле Олексій проголосив, що презервативів не варто соромитись, а використання презервативів у прямому сенсі є модним трендом.

«UFW — це подія, що є законодавцем модних тенденцій в країні. Я хочу, аби презервативи стали модним трендом в Україні, і тому із задоволенням приєднуюсь до Міжнародного дня презерватива, а відтак – до подолання епідемії ВІЛ/СНІДу»,  наголосив Олексій Залевський.

Попри низьку собівартість виробництва, ціна на презервативи в Україні достатньо висока. З метою попередження епідемії ВІЛ/СНІДу, уряди деяких країн вже закуповують та розповсюджують презервативи серед певних груп людей, наприклад жінок секс-бізнесу, наркозалежних чи ЛГБТ-спільнот. В Україні ж наразі безкоштовно отримати презервативи можна лише від міжнародних організацій.  Сьогодні презервативи в Україні коштують від 10 гривень, середня ціна — 30 гривень, тому, на думку організаторів, вони стають недоступними для багатьох українців.

«Ми щороку робимо презервативи все більш доступними і поширюємо їх серед людей безкоштовно. За 4 роки ми поширили в Українімайже 2 мільйони  презервативів, — каже Зоя Шабарова, керівник Європейського бюро AHF. Але сьогодні ми закликаємо урядУкраїни у рамках програм подолання епідемії ВІЛ/СНІДу почати закуповувати та розповсюджувати презервативи з метою профілактики інфікування на ВІЛ. Безкоштовні презервативи повинні бути широко доступні для тих, хто не може дозволити собі за них заплатити; а також у всіх закладах охорони здоров'я, що надають послуги вразливим до ВІЛ групам».

Також Фундація АнтиСНІД-США в Україні, AHF Ukraine презентувала екстравагантну інсталяцію на тему безпечного сексу, присвячену Міжнародному дню презерватива. Автором нестандартних арт-об’єктів виступив також Олексій Залевський. Інсталяція разом з іншими активностями, як от експрес-тестування на ВІЛ, майстер-класи з правильного надягання презервативів, лекції з безпечного сексу, роздача презервативів розгорнулись в Креативному просторі AHF Ukraine у рамках Українського тижня моди (UFW).

Символічну естафету з профілактики ВІЛ/СНІД Київ передасть Нью-Йорку, де під час Нью-Йоркського тижня моди ( з 9 по 16 лютого) також розгорнуться активності від AHF. Під спільним гаслом «Завжди в моді» («Always in Fashion») модники України та США  об’єднаються в протидії епідемії ВІЛ/СНІДу.

Другие новини
Материалы по теме
 • AIDS Healthcare Foundation (AHF)
  AHF основана в 1987 международная организация по борьбе со СПИДом, которая сегодня ведет свою работу в 36 странах мира.
 • Дизайнеры против СПИДА/Designers Against AIDS
  Дизайнеры против СПИДА/Designers Against AIDS - международный проект, запущенный в Бельгии в 2004 году.
 • Здравохранителі
  Здравохранителі — це проект для пацієнтів, спрямований на поліпшення системи охорони здоров’я України. Наша мета — силами самих пацієнтів забезпечити контроль надання повноцінної медичної допомоги в нашій країні. Основні завдання проекту: послідовна політика, спрямована на підвищення якості медичних послуг, безперебійний доступ до медикаментів та діагностики, зниження вартості препаратів і послуг.
 • Международный Альянс по ВИЧ/СПИДу в Украине
  Миссия Альянса - cнижение распространения ВИЧ-инфекции и смертности от СПИДа и уменьшение негативного влияния эпидемии путем поддержки общественного противодействия эпидемии ВИЧ/СПИДа.
 • Пациенты Украины (UCAB)
  Работа организации направлена на то, чтобы обеспечить всех пациентов Украины эффективным лечением.
Весь список