Суббота, 18 августа 2018 года

Мережа ЛЖВ оголосила тендер із розробки центрального компонента eHealth

Интерфакс-Украина,   12 июня, 2018 21:47
Мережа ЛЖВ оголосила тендер із розробки центрального компонента eHealth | AIDS.UA
Всеукраїнська мережа людей, що живуть із ВІЛ (Мережа ЛЖВ) оголосила конкурсні торги із закупівлі робіт для розробки центрального компонента електронної системи охорони здоров'я eHealth.

Йдеться, зокрема, про розробку нових модулів центрального компонента eHealth, доповнення нового функціоналу до наявних модулів, виправлення помилок у системі, а також технічної підтримки працездатності центрального компонента електронної системи охорони здоров'я і розробці додаткових сайтів навколо центрального компонента системи.

Прийом пропозиції здійснюється з 15 до 21 червня.

За результатами тендера замовник планує обрати кількох вендерів, з якими будуть підписані рамкові угоди.

"У рамках укладених рамкових угод вендорам надаватимуться технічні завдання на розробку окремих нових модулів системи eHealth. Вартість розробки кожного окремого модуля визначатися шляхом порівняння пропозицій від компаній, з якими укладені рамкові угоди", - зазначено в супровідних документах.

Як уточнив генеральний директор держпідприємства "Електронне здоров'я" Денис Мацуй на своїй сторінці в соцмережі Facebook, залучення кількох вендерів обумовлено необхідністю розбити великий обсяг робіт із проекту на кілька паралельних процесів, а оскільки один "вендор точно не витягне весь проект на собі".

Він також уточнив, що мережа ЛЖВ є розпорядником донорських коштів.

Термін виконання робіт згідно з документацією - з 1 липня 2018 року до 31 грудня 2019 року.

Як повідомлялося, 25 квітня 2018 року Кабінет Міністрів України затвердив порядок функціонування електронної системи охорони здоров'я eHealth.

Раніше в Міністерстві охорони здоров'я повідомляли, фінансування розробки електронної системи в подальшому здійснюватиметься за рахунок коштів міжнародних донорів - уряду США, Канади, Британії, Глобального фонду, Світового банку.

На сьогодні до електронної системи охорони здоров'я eHealth підключено 1,233 тис. медичних установи, зареєстровано 21,6 тис. лікарів, і 7,8 млн пацієнтів.

Інтерфакс-Україна

Другие новости
Материалы по теме
 • Международная организация труда (ILO)
  Сфокусирована на профилактике ВИЧ/СПИДа, снижении уровня дискриминации и защите прав ВИЧ-позитивных людей в рабочей среде – там, где они проводят большую часть своей жизни.
 • UNESCO
  UNESCO (ЮНЕСКО) - Организация Объединенных Наций по вопросам образования, науки и культуры.
 • Общество Красного Креста Украины (Red Cross)
  Одна из старейших международных организаций, которая уже 140 лет занимается помощью раненным и больным людям.
 • UNODC
  Управление ООН по наркотикам и преступности.
 • AIDS Healthcare Foundation (AHF)
  AHF основана в 1987 международная организация по борьбе со СПИДом, которая сегодня ведет свою работу в 36 странах мира.
Весь список