Вторник, 17 ноября 2020 года

#LiveAIDS — PIANOБОЙ грає QUEEN з любов’ю до музичного кумира. Онлайн-концерт пам’яті жертв СНІДу.

15 мая, 2020 14:16
#LiveAIDS — PIANOБОЙ грає QUEEN з любов’ю до музичного кумира. Онлайн-концерт пам’яті жертв СНІДу. | AIDS.UA
17 травня — Всесвітній день пам’яті людей, які померли від СНІДу. До цього дня найбільша пацієнтська організація і наші партнери БО “100% Життя” ініціює онлайн концерт пам’яті LIVE AIDS — триб’ют-концерт гурту Queen у виконанні PIANOБОЙ.

У 1992 році на стадіоні Уемблі у Лондоні відбувся концерт пам’яті Фредді Мерк’юрі та усіх жертв СНІДу. Музиканта шанували десятки артистів на сцені та мільйони глядачів по всьому світові. З того моменту пройшло вже майже 30 років, та ВІЛ/СНІД продовжує поширюватися.

“Через стільки років ми все ще ведемо нашу боротьбу за життя та проти ВІЛ. Ми впевнені, що переможемо, адже вже сьогодні з ВІЛ можна жити повним життям, мати сім’ю, народжувати здорових дітей. Існує лікування, яке дозволяє ВАМ, а не захворюванню обирати якість свого життя. Фреді Меркьюрі є символом боротьби, він жив на 100%, незважаючи на статус. Цим концертом ми хочемо вшанувати пам’ять всіх, кого забрала епідемія та наголосити — від ВІЛ вже можна не вмирати! Ми дуже раді і вдячні, що саме Дмитро Шуров та гурт PIANOБОЙ  у цей день виконає пісні Queen, які є музикою боротьби для мільйонів людей з ВІЛ по всьому світу”, — говорить Дмитро Шерембей, голова БО “100% Життя”

 

У Всесвітній день пам’яті жертв СНІДу, Дмитро Шуров разом із сином Левом та сестрою Ольгою зіграють кавери на пісні гурту QUEEN.

 

“Я фанат групи Queen буквально з юності. Ця унікальна життєстверджуюча музика не раз і не два витягувала мене з емоційного дна, давала сили жити і творити. Навіть в найпохмуріших піснях, записаних Фредді під час хвороби, є якась стійкість і феноменальна любов до життя. Мені теж було дано шанс доторкнутися до цього kind of magic — я познайомився з Брайаном Меєм і ми зіграли з ним і Земфірою разом одну з моїх улюблених пісень — Life Is Real. Для мене вшанувати пам’ять видатного музиканта, який до цих пір впливає на світову музику — велика честь і головне — радість. Буду радий поділитися нею з усіма, хто так само любить життя, як любив його Фредді”, — розповідає Дмитро Шуров.

 

Онлайн концерт відбудеться 17 травня о 20:00 на сторінці БО “100% Життя” в Фейсбук

Назва LIVE AIDS  — це відсилка до Live Aid, благодійного музичного фестиваля в Лондоні  у 1985 році, на якому виступив Фреді Меркурі.

Долучитись до онлайн-концерту може кожен бажаючий у будь-якому куточку світу.

За хештегом #LiveAIDS до Дня пам’яті шукайте більше історій про життя з ВІЛ на 100%.

Хочемо наголосити — від ВІЛ вже можна більше не вмирати. Є доступні ліки та сервіси, які дозволяють жити на 100%. Тестуйтесь на ВІЛ, знайте свій статус та живіть!  

Знайти найближчий до вас пункт тестування, можна у мобільному додатку HIVtest чи на сайті prozdorovia.in.ua

 

#LiveAIDS 

 

Довідка про епідемію ВІЛ/СНІДу в Україні (за даними Центру громадського здоров’я МОЗ України):

 

 • Україна сьогодні посідає одне з перших місць серед країн європейського регіону за кількістю ВІЛ-позитивних осіб.
 • За  оціночними даними, на початок 2019 року в Україні проживає близько 240 тисяч ВІЛ-позитивних людей. Кожен сотий громадянин України у віці від 15 до 49 років інфікований ВІЛ, що є одним із найвищих показників серед країн регіону.
 • За період 1987–2018 рр. в країні офіційно зареєстровано 333 717 випадків ВІЛ-інфекції серед громадян України, зокрема 111 044 випадки захворювання на СНІД і 48 456 випадки смерті від захворювань, зумовлених СНІДом.
 • Протягом 2018 року в Україні щодня реєстрували 50 випадків захворювання на ВІЛ-інфекцію, 24 — захворювання на СНІД і дев’ять випадків смерті від хвороб, зумовлених СНІДом.
 • Основною причиною смерті у хворих на СНІД залишається туберкульоз — понад 50% всіх випадків.
 • Станом на 1 січня 2019 року у закладах охорони здоров’я під медичним наглядом перебував 142 061 ВІЛ-інфікований громадянин України.
 • Найвищі рівні поширеності ВІЛ-інфекції – у Одеській, Дніпропетровській, Миколаївській, Херсонській, Київській, Чернігівській областях та Києві.
 • Зростання захворюваності відбувається у всіх областях західної частини України, а також у Донецькій, Житомирській, Київській, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській областях та м. Київ.
 • Станом на 1 січня 2019 року 102 432 особи отримувало терапію, тоді як ще у 2009 році – 15 871 особи. Терапія дозволяє людям з ВІЛ жити!
 • Більш ніж 50% осіб віком від 15 років виявляються вперше на 3 та 4 клінічних стадіях ВІЛ-інфекції, коли стан здоров’;я вже незадовільний. Вчасне тестування може виправити цю ситуацію!
 • Основним шляхом передачі ВІЛ залишається статевий — 65,6%.
 • Вчасне діагностування ВІЛ-статуса та початок лікування — гарантує довге повноцінне життя.
 • Тестування на ВІЛ в Україні є безкоштовним. Найближчий до вас пункт тестування ви можете знайти у мобільному додатку HIVtest чи на сайті  prozdorovia.in.ua

 

Другие новини
 • Право на здоровье
  Международная организация, основанная в 1990 году группой врачей-волонтеров, которая работает в сфере здравоохранения и защиты прав человека.
 • Всеукраинская сеть людей, живущих с ВИЧ/СПИДом
  Объединяет граждан Украины, живущих с ВИЧ/СПИД, и защищает их права.
 • Дружественный доктор
  Онлайн-система поиска дружественных врачей для представителей ЛГБТ-сообщества.
 • Фонд Рината Ахметова
  Системно занимается профилактикой, улучшением доступа к диагностике и лечению туберкулеза, который является одной из самых распространенных и опасных коинфекций у ВИЧ-позитивных людей.
 • Дорога к дому
  Одна из старейших и самых уважаемых благотворительных организаций в независимой Украине.
Весь список