Четверг, 15 февраля 2018 года

Києву виділять кошти на боротьбу зі СНІДом

Київ 1,   24 февраля, 2016 12:18
<p>Міжнародні та донорські організації під егідою Світового банку виділять Києву кошти для подолання епідемії ВІЛ/СНІДу.</p>
<p>&nbsp;</p>
Міжнародні та донорські організації під егідою Світового банку виділять Києву кошти для подолання епідемії ВІЛ/СНІДу.  
Київ готовий до співпраці зі світовою спільнотою для боротьби проти СНІДу.


Про це заявив мер столиці Віталій Кличко під час виступу на міжнародній конференції «Боротьба з бідністю і нерівністю задля подолання СНІДу: вирішення проблем ВІЛ, бідності і нерівності в містах» у Вашингтоні, передає прес-служба КМДА. 

Для цього, міжнародні та донорські організації під егідою Світового банку планують виділити Києву кошти на заходи з подолання епідемії ВІЛ/СНІДу.

Поміж тим, Кличко наголосив, що у Києві стартувало два пілотних проекти у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, спрямованих на поліпшення послуг для людей, які живуть з ВІЛ.

«У рамках досягнення цілей Fast Track для нас є дуже актуальною співпраця з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Ми готові до інновацій, готові їх втілювати та сподіваємось на можливість перейняти найефективніший досвід інших мегаполісів, де реалізовуються ефективні програми проти СНІДу», - заявив мер Києва.

Київ

 

Другие новости
 • Центр Знаний
  Платформа для распространения лучших практик по профилактике ВИЧ/СПИДа среди подростков групп риска.
 • Международный Альянс по ВИЧ/СПИДу в Украине
  Миссия Альянса - cнижение распространения ВИЧ-инфекции и смертности от СПИДа и уменьшение негативного влияния эпидемии путем поддержки общественного противодействия эпидемии ВИЧ/СПИДа.
 • Пациенты Украины (UCAB)
  Работа организации направлена на то, чтобы обеспечить всех пациентов Украины эффективным лечением.
 • Clinton Foundation (Clinton Health Access Initiatives)
  Цель Инициативы Фонда Клинтона по ВИЧ/СПИДу - предоставить высококачественную медицинскую помощь и лечение людям, живущим с ВИЧ/СПИДом, и улучшить системы здравоохранения в развивающихся странах.
 • Общество Красного Креста Украины (Red Cross)
  Одна из старейших международных организаций, которая уже 140 лет занимается помощью раненным и больным людям.
Весь список