Пятница, 15 мая 2020 года

Кабмін додав до списку держзакупівель ліки для дітей та ВІЛ-інфікованих

Hromadske.ua,   27 ноября, 2016 21:06
<span>Перелік доповнено такими напрямками держзакупівель, як дитяча онкологія, онкогематологія, і замісна підтримуюча терапія.</span>
Перелік доповнено такими напрямками держзакупівель, як дитяча онкологія, онкогематологія, і замісна підтримуюча терапія.
Кабінет міністрів України розширив перелік лікарських засобів, які закуповуватимуться через міжнародні організації. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Згідно з повідомленням, перелік доповнено такими напрямками держзакупівель, як дитяча онкологія, онкогематологія, і замісна підтримуюча терапія.

«Вперше закупівлю медикаментів для ЗПТ здійснять за рахунок держбюджету, що дозволить виконати зобов'язання України перед Глобальним фондом з боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією та отримати додатково $13 млн гранту на придбання вкрай важливих ліків для лікування ВІЛ та туберкульозу», — зазначає прес-служба.

Нагадаємо, у серпні Кабмін погодив перелік ліків для закупівлі міжнародними організаціями за кошти держбюджету-2016.

До переліку були включені лікарські засоби і медвироби за 23 напрямам бюджетного фінансування.

У жовтні Кабмін збільшив кількість медпрепаратів і витратних матеріалів для дитячого діалізу, антиретровірусної терапії для хворих на СНІД, тест-систем для діагностики ВІЛ-інфекції.

Також зміни стосувалися списку медикаментів для лікування туберкульозу, гепатитів, серцево-судинних захворювань, а також препаратів для лікування хворих на гемофілію дітей.

Hromadske.UA

Другие новини
Материалы по теме
 • Время жизни плюс
  Одна из первых общественных организаций, объединяющих ВИЧ-позитивных людей в Украине.
 • Фонд народонаселения ООН (UNFPA)
  Занимается проблемами репродуктивного здоровья, вопросами охраны здоровья матерей, планирования семьи и гендерного равенства.
 • Здравохранителі
  Здравохранителі — це проект для пацієнтів, спрямований на поліпшення системи охорони здоров’я України. Наша мета — силами самих пацієнтів забезпечити контроль надання повноцінної медичної допомоги в нашій країні. Основні завдання проекту: послідовна політика, спрямована на підвищення якості медичних послуг, безперебійний доступ до медикаментів та діагностики, зниження вартості препаратів і послуг.
 • UNESCO
  UNESCO (ЮНЕСКО) - Организация Объединенных Наций по вопросам образования, науки и культуры.
 • Пациенты Украины (UCAB)
  Работа организации направлена на то, чтобы обеспечить всех пациентов Украины эффективным лечением.
Весь список