Пятница, 15 мая 2020 года

Елтон Джон став найбільшим добродієм Великобританії

TabloId,   20 апреля, 2016 09:27
 Елтон Джон знову став найбільшим благодійником Великої Британії
<div></div>
 Елтон Джон знову став найбільшим благодійником Великої Британії
Співака Елтона Джона визнано найдобрішою та найщедрішою людиною з-поміж британських селебрітіз.

Упродовж минулого року артист віддав на добрі справи приблизно 26,8 мільйона фунтів стерлінгів. Про це повідомляє "Contact Music" із посиланням на "The Sunday Times".

Більшу частину цих коштів сер Елтон виділив фондам, що ведуть боротьбу зі СНІД у Британії та США. Як відомо, співак заснував організацію "Elton John AIDS Foundation" у 1992-му й відтоді зібрав на світові програми з подолання ВІЛ/СНІД понад 200 мільйонів доларів.

Друге місце серед зіркових благодійників посіла письменниця Джоан Роулінг. Авторка "Гаррі Поттера" витратила на добрі справи 10,3 мільйона фунтів стерлінгів.


__05

Зокрема вона зробила внесок у свій фонд "Lumos Foundation", мета якого – щоби до 2050-го року жодна дитина у світі вже не мусила жити в сиротинці, а ще на користь організації, котра помагає соціально ізольованим людям. Також Роулінг виділила кошти на пошук ліків від розсіяного склерозу – хвороби, яка вбила її матір.

Серед найбільших зіркових добродіїв опинився Девід Бекхем, котрий віддав 5 мільйонів фунтів стерлінгів фондам допомоги дітям.


.jpg_09

Також у списку гурти "Coldplay" та "One Direction", Рінго Старр та учасники "Queen" – Брайан Мей та Роджер Тейлор.

Фото з Instagram Елтона Джона і Девіда БекхемаFacebook Джоан Роулінг

TabloId

Другие новини
Весь список