Вторник, 17 ноября 2020 года

Екстравагантну інсталяцію на тему безпечного сексу, присвячену Міжнародному дню презерватива, представив AHF Ukraine

AHF,   5 февраля, 2017 11:02
Екстравагантну інсталяцію на тему безпечного сексу, присвячену Міжнародному дню презерватива, представив AHF Ukraine | AIDS.UA
Фундація АнтиСНІД-США в Україні, AHF Ukraine презентувала екстравагантну інсталяцію на тему безпечного сексу, присвячену Міжнародному дню презерватива.

Інсталяція разом з іншими активностями, як от: експрес-тестування на ВІЛ, майстер-класи з правильного надягання презервативів, лекції з безпечного сексу, роздача презервативів, розгорнулися в Креативному просторі AHF Ukraine в рамках Українського тижня моди (UFW).

Відомий дизайнер Олексій Залевський підтримав соціальну акцію. Саме за його ескізами була розгорнута унікальна екстравагантна інсталяція, що вабила всіх відвідувачів та гостей UFW.  На своєму показі 7 лютого Олексій Залевський також представить кілька унікальних моделей концептуального вбрання. Таким чином дизайнер приєднується до гасла Всесвітнього дня презерватива й проголошує через творчість, що «презервативи – завжди в моді».

Міжнародний день презерватива відзначається в Україні 5-ий рік поспіль. У цей день у 39 країнах світу проходять інформаційно-просвітницькі заходи, на яких  закликають до  профілактики ВІЛ/СНІДу та захисту під час статевих контактів.

Всього з 1987 року до 1 січня 2017 року в Україні офіційно зареєстровано 297 422 нових випадки ВІЛ-інфекції, від СНІДу в Україні померло 41 706 осіб. 132 714 осіб з ВІЛ-інфекцію перебувають під медичним спостереженням. Найвищі рівні поширеності ВІЛ-інфекції реєструються в Дніпропетровській, Одеській, Донецькій, Київській та Миколаївській областях, а також у м. Києві.

Починаючи з 2008 року, українці найчастіше інфікуються через незахищений секс. Якщо в 2005 році через сексуальні контакти інфікувалися 33 відсотки людей, у яких була виявлена ВІЛ-інфекція, то в 2012 році цей відсоток зріс до 51. Вперше більше половини нових випадків передачі ВІЛ-інфекції відбулося через незахищений секс. У 2016 році цей показник склав 62 відсотки. Більшість випадків інфікування ВІЛ в Україні сьогодні реєструються молодих серед людей  віком від 25 до 49 років.

Фундацію AHF – AIDS Healthcare Foundation було створено у 1987 в місті Лос-Анджелесі, як невелике громадське об’єднання, члени якого намагалися полегшити страждання людей, що були приречені на смерть від СНІДу.  Натепер, в рамках реалізації комплексних  медичних  програм,  AHF надає догляд, лікування та послуги більш ніж  для 680 000  пацієнтів, що живуть з ВІЛ  у 39  країнах Африки, Азії, Європи, Латинської і Північної Америки.

Тестування і лікування – це базові компоненти стратегії AHF у боротьбі з епідемією СНІДу в світовому масштабі. У 2015 році послугами з тестування на ВІЛ в рамках глобальної програми тестування AHF скористалися 3 826 649 осіб, було виявлено 113 947 позитивних результати. Більша частина тих, хто отримав позитивний результат тесту, вже зв’язана з лікуванням. Це означає, що у 30-денний термін клієнт звертається до медичної установи, де йому призначають лікування ВІЛ інфекції.

AHF 

 

 

Другие новини
Материалы по теме
Весь список