Четверг, 21 мая 2020 года

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в Україні стартує нова хвиля інформаційної кампанії «Не дай СНІДу шанс!»

UNAIDS,   26 ноября, 2015 14:43
27 листопада 2015р., о 12:00 в приміщенні прес-центру УНІАН (м.Київ, вул. Хрещатик, 4), відбудеться партнерська прес-конференція з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІД та приурочених до цього масштабних соціальних ініціатив, в якій візьмуть участь заступник Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні пан Вольфганг Біндзайль, Міністр охорони здоров’я України пан Олександр Квіташвілі, Регіональний директор GIZ в Україні та в Республіці Білорусь пані Сабіне Мюллер,Регіональний директор ЮНЕЙДС у країнах Східної Європи та Центральної Азії пан Віней Салдана, Директор ДУ «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України» (УЦКС) професор Наталія Нізова, Директор Ашан Україна пан Мішель Ларівьєр, а також Посол доброї волі ЮНЕЙДС у Східній Європі та Центральній Азії пані Віра Брежнєва.

За оцінками ВООЗ та ЮНЕЙДС, Україна залишається регіоном з високим рівнем поширення ВІЛ-інфекції серед країн Східної Європи та Центральної Азії. За офіційною статистикою, з початку 2015 року в Україні зареєстровано 13 000 нових випадків ВІЛ, а з 1987 по 2015 рік - це понад 277 тис. випадків. Кожна друга людина, яка живе з ВІЛ, не знає про свій статус і залишається поза медичним спостереженням. У 2015 році кожного дня в Україні виявляється 42 нових випадки ВІЛ, а від хвороб, спричинених СНІДом, помирає 7 осіб.

На прес-конференції буде презентовано нову хвилю спільної інформаційної кампанії з профілактики ВІЛ під гаслом «Не Дай СНІДу Шанс!», яка вперше об’єднала зусилля Уряду України та міжнародних організацій - Об’єднаної Програми ООН з ВІЛ/СНІД (ЮНЕЙДС) та компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка діє за дорученням Уряду Німеччини. Ця кампанія дозволить підвищити обізнаність про ВІЛ серед загального населення та  популяризуватиме відповідальну поведінку та тестування на ВІЛ. Крім того, до соціальних ініціатив у рамках кампанії активно долучаться і представники приватного сектору, які підтримають цілий ряд масштабних заходів, спрямованих на інформування, тестування і вчасне виявлення ВІЛ-інфекції та інших соціально небезпечних захворювань.

Зокрема, 28 листопада 2015 р. у десяти гіпермаркетах AШАН по всій Україні (залучені міста - Київ, Кривий Ріг, Запоріжжя, Одеса та Львів) з 12.00 до 18.00 буде проводитись безкоштовне добровільне і анонімне консультування і тестування на ВІЛ, вірусні гепатити В і С та сифіліс для всіх бажаючих. Також розповсюджуватимуться тематичні інформаційні матеріали та проходитимуть інтерактивні освітньо-профілактичні заходи за участю молоді та студентів.

Акредитація ЗМІ на місці за редакційними посвідченнями.

UNAIDS

Другие новини
 • Всемирный банк (World Bank)
  Крупнейший долгосрочный инвестор в области профилактики и лечения ВИЧ/СПИДа в развивающихся странах.
 • Фонд профилактики химических зависимостей и СПИДа
  Ведет программы профилактики наркомании и СПИДа, а также предоставляет психологическую и социальную помощь наркозависимым пациентам и людям, пострадавшим от эпидемии ВИЧ/СПИДа.
 • Дизайнеры против СПИДА/Designers Against AIDS
  Дизайнеры против СПИДА/Designers Against AIDS - международный проект, запущенный в Бельгии в 2004 году.
 • Фонд народонаселения ООН (UNFPA)
  Занимается проблемами репродуктивного здоровья, вопросами охраны здоровья матерей, планирования семьи и гендерного равенства.
 • UNESCO
  UNESCO (ЮНЕСКО) - Организация Объединенных Наций по вопросам образования, науки и культуры.
Весь список