Пятница, 15 мая 2020 года

Церемонія нагородження переможців конкурсу соціальних відео-роликів

Всеукраинская Сеть ЛЖВ,   29 ноября, 2015 10:10
01 грудня 2015 року, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу соціальних відео-роликів, присвячених темі протидії стигмі та дискримінації щодо ВІЛ-позитивних людей. Захід буде проведено у America House Kyiv, за адресою м. Київ, вул. Пимоненко 6, з 14:00 до 16:00. Просимо Вас акредитуватись для участі у заході до 16:00 понеділка, 30 листопада за електронною адресоюa.konstantinova@network.org.ua або за номером 067 932 05 16, контактна особа Константінова Ганна, керівник відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ, ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

1 грудня Україна разом з усім світом відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Вся країна сьогодні об’єдналась проти епідемії ВІЛ/СНІД, в кожному регіоні проводяться заходи, присвячені цьому дню.

Всеукраїнською благодійною організацією «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» був оголошений Всеукраїнський конкурс соціальних відео-роликів, присвячених темі протидії стигмі та дискримінації щодо ВІЛ-позитивних людей.

Конкурс проводився в рамках інформаційної кампанії з протидії стигмі та дискримінації щодо ВІЛ-позитивних людей в Україні «Я не нуль!», рамках за підтримки проекту USAID RESPECT: «Зменшення стигми та дискримінації, пов'язаної з ВІЛ, щодо представників груп найвищого ризику в медичних закладах України».

Відкриття урочистої церемонії нагородження переможців конкурсу відбудеться за участі:

 • Посла Сполучених Штатів в Україні, пана Джеффрі Пайєтта,
 • Заступника Міністра охорони здоров’я України, пана Ігоря Перегінця,
 • Директора Об’єднаної Програми ООН з ВІЛ/СНІДу (ЮНЕЙДС) в Україні, пана Яцека Тишко,
 • Голови Координаційної ради Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, пана Дмитра Шерембея.

Запрошуємо Вас взяти участь у висвітленні церемонії нагородження переможців  Всеукраїнського конкурсу соціальних відео-роликів, присвячених темі протидії стигмі та дискримінації щодо ВІЛ-позитивних людей.

Другие новини
 • UNESCO
  UNESCO (ЮНЕСКО) - Организация Объединенных Наций по вопросам образования, науки и культуры.
 • Clinton Foundation (Clinton Health Access Initiatives)
  Цель Инициативы Фонда Клинтона по ВИЧ/СПИДу - предоставить высококачественную медицинскую помощь и лечение людям, живущим с ВИЧ/СПИДом, и улучшить системы здравоохранения в развивающихся странах.
 • The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria
  Глобальный фонд для борьбы со СПИДом, туберкулезом и малярией.
 • Детский фонд ООН (UNICEF)
  Одна из самых крупных структур ООН, которая занимается проблемами профилактики ВИЧ/СПИДа среди молодежи и подростков, а также защиты прав женщин и детей в условиях растущей эпидемии.
 • Время жизни плюс
  Одна из первых общественных организаций, объединяющих ВИЧ-позитивных людей в Украине.
Весь список