Пятница, 04 октября 2019 года

Церемонія нагородження переможців конкурсу соціальних відео-роликів

Всеукраинская Сеть ЛЖВ,   29 ноября, 2015 10:10
01 грудня 2015 року, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу соціальних відео-роликів, присвячених темі протидії стигмі та дискримінації щодо ВІЛ-позитивних людей. Захід буде проведено у America House Kyiv, за адресою м. Київ, вул. Пимоненко 6, з 14:00 до 16:00. Просимо Вас акредитуватись для участі у заході до 16:00 понеділка, 30 листопада за електронною адресоюa.konstantinova@network.org.ua або за номером 067 932 05 16, контактна особа Константінова Ганна, керівник відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ, ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

1 грудня Україна разом з усім світом відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Вся країна сьогодні об’єдналась проти епідемії ВІЛ/СНІД, в кожному регіоні проводяться заходи, присвячені цьому дню.

Всеукраїнською благодійною організацією «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» був оголошений Всеукраїнський конкурс соціальних відео-роликів, присвячених темі протидії стигмі та дискримінації щодо ВІЛ-позитивних людей.

Конкурс проводився в рамках інформаційної кампанії з протидії стигмі та дискримінації щодо ВІЛ-позитивних людей в Україні «Я не нуль!», рамках за підтримки проекту USAID RESPECT: «Зменшення стигми та дискримінації, пов'язаної з ВІЛ, щодо представників груп найвищого ризику в медичних закладах України».

Відкриття урочистої церемонії нагородження переможців конкурсу відбудеться за участі:

 • Посла Сполучених Штатів в Україні, пана Джеффрі Пайєтта,
 • Заступника Міністра охорони здоров’я України, пана Ігоря Перегінця,
 • Директора Об’єднаної Програми ООН з ВІЛ/СНІДу (ЮНЕЙДС) в Україні, пана Яцека Тишко,
 • Голови Координаційної ради Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, пана Дмитра Шерембея.

Запрошуємо Вас взяти участь у висвітленні церемонії нагородження переможців  Всеукраїнського конкурсу соціальних відео-роликів, присвячених темі протидії стигмі та дискримінації щодо ВІЛ-позитивних людей.

Другие новини
 • Программа развития ООН (UNDP)
  Глобальная сеть ООН в области развития.
 • Международная организация труда (ILO)
  Сфокусирована на профилактике ВИЧ/СПИДа, снижении уровня дискриминации и защите прав ВИЧ-позитивных людей в рабочей среде – там, где они проводят большую часть своей жизни.
 • Всемирный банк (World Bank)
  Крупнейший долгосрочный инвестор в области профилактики и лечения ВИЧ/СПИДа в развивающихся странах.
 • Коалиция ВИЧ-сервисных организаций
  Объединяет десятки организаций из всех регионов Украины, которые работают в сфере снижения вреда от употребления наркотиков, первичной и вторичной профилактики ВИЧ, ухода и поддержки людей, которые живут с ВИЧ.
 • Общество Красного Креста Украины (Red Cross)
  Одна из старейших международных организаций, которая уже 140 лет занимается помощью раненным и больным людям.
Весь список