Вторник, 17 ноября 2020 года

Церемонія нагородження переможців конкурсу соціальних відео-роликів

Всеукраинская Сеть ЛЖВ,   29 ноября, 2015 10:10
01 грудня 2015 року, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу соціальних відео-роликів, присвячених темі протидії стигмі та дискримінації щодо ВІЛ-позитивних людей. Захід буде проведено у America House Kyiv, за адресою м. Київ, вул. Пимоненко 6, з 14:00 до 16:00. Просимо Вас акредитуватись для участі у заході до 16:00 понеділка, 30 листопада за електронною адресоюa.konstantinova@network.org.ua або за номером 067 932 05 16, контактна особа Константінова Ганна, керівник відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ, ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

1 грудня Україна разом з усім світом відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Вся країна сьогодні об’єдналась проти епідемії ВІЛ/СНІД, в кожному регіоні проводяться заходи, присвячені цьому дню.

Всеукраїнською благодійною організацією «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» був оголошений Всеукраїнський конкурс соціальних відео-роликів, присвячених темі протидії стигмі та дискримінації щодо ВІЛ-позитивних людей.

Конкурс проводився в рамках інформаційної кампанії з протидії стигмі та дискримінації щодо ВІЛ-позитивних людей в Україні «Я не нуль!», рамках за підтримки проекту USAID RESPECT: «Зменшення стигми та дискримінації, пов'язаної з ВІЛ, щодо представників груп найвищого ризику в медичних закладах України».

Відкриття урочистої церемонії нагородження переможців конкурсу відбудеться за участі:

 • Посла Сполучених Штатів в Україні, пана Джеффрі Пайєтта,
 • Заступника Міністра охорони здоров’я України, пана Ігоря Перегінця,
 • Директора Об’єднаної Програми ООН з ВІЛ/СНІДу (ЮНЕЙДС) в Україні, пана Яцека Тишко,
 • Голови Координаційної ради Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, пана Дмитра Шерембея.

Запрошуємо Вас взяти участь у висвітленні церемонії нагородження переможців  Всеукраїнського конкурсу соціальних відео-роликів, присвячених темі протидії стигмі та дискримінації щодо ВІЛ-позитивних людей.

Другие новини
 • Здравохранителі
  Здравохранителі — це проект для пацієнтів, спрямований на поліпшення системи охорони здоров’я України. Наша мета — силами самих пацієнтів забезпечити контроль надання повноцінної медичної допомоги в нашій країні. Основні завдання проекту: послідовна політика, спрямована на підвищення якості медичних послуг, безперебійний доступ до медикаментів та діагностики, зниження вартості препаратів і послуг.
 • Украинский центр контроля за социально опасными заболеваниями
  Подчиняется Министерству здравоохранения Украины
 • Дружественный доктор
  Онлайн-система поиска дружественных врачей для представителей ЛГБТ-сообщества.
 • Фонд Рината Ахметова
  Системно занимается профилактикой, улучшением доступа к диагностике и лечению туберкулеза, который является одной из самых распространенных и опасных коинфекций у ВИЧ-позитивных людей.
 • AIDS Healthcare Foundation (AHF)
  AHF основана в 1987 международная организация по борьбе со СПИДом, которая сегодня ведет свою работу в 36 странах мира.
Весь список