Среда, 05 декабря 2018 года

Альянс громадського здоров’я проводить у п’яти містах України соціальні квести для підлітків-наркоспоживачів

Проект «Надання послуг зі зменшення шкоди підліткам, які споживають наркотики, в Україні» реалізується за фінансової підтримки СНІД-Фонду Елтона Джона.
Проект «Надання послуг зі зменшення шкоди підліткам, які споживають наркотики, в Україні» реалізується за фінансової підтримки СНІД-Фонду Елтона Джона.
До Міжнародного дня дітей в рамках проекту, спрямованого на збереження права дітей на здоровий розвиток, Альянс та його партнери проводять соціально-профілактичні квести для 400 підлітків-клієнтів проекту у Києві, Одесі, Харкові, Полтаві та Слов’янську. Команда, яка переможе, отримає безкоштовний сертифікат на гру у боулінг, а решта учасників – заохочувальні призи.

Метою квестів є залучення підлітків до активного та здорового життя за допомогою захоплюючої інтерактивної гри: формування командного духу; вирішення цікавих творчих завдань; поглиблення знань про соціально-небезпечні захворювання та можливості зберегти власне здоров’я задля здійснення своїх мрій.

Організацією гри взяли на себе виконавці проекту – благодійні організації «Конвіктус Україна», «Наша допомога», «Дорога до дому», «Світло надії» та «Парус». У квестах також беруть участь партнери виконавців проекту: міські центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління молоді та спорту, управління освіти, служби у справах дітей, клініки дружні до молоді, осередки Червоного Хреста, студенти педагогічних і медичних університетів та представники місцевого бізнесу.

Проект «Надання послуг зі зменшення шкоди підліткам, які споживають наркотики, в Україні» реалізується за фінансової підтримки СНІД-Фонду Елтона Джона.

1 червня 2016 року більшість країн вже 91-й раз звертають увагу всього світу на права дітей та зобов’язання дорослих щодо забезпечення цих прав: світ відзначає Міжнародний день дітей. Цей день привертає увагу до недитячих проблем тих, хто ще не може постояти за себе самостійно, та нагадує громадам про необхідність захищати права кожної дитини.

Альянс громадського здоров'я

Другие новости
Материалы по теме
 • UNESCO
  UNESCO (ЮНЕСКО) - Организация Объединенных Наций по вопросам образования, науки и культуры.
 • Коалиция ВИЧ-сервисных организаций
  Объединяет десятки организаций из всех регионов Украины, которые работают в сфере снижения вреда от употребления наркотиков, первичной и вторичной профилактики ВИЧ, ухода и поддержки людей, которые живут с ВИЧ.
 • Здравохранителі
  Здравохранителі — це проект для пацієнтів, спрямований на поліпшення системи охорони здоров’я України. Наша мета — силами самих пацієнтів забезпечити контроль надання повноцінної медичної допомоги в нашій країні. Основні завдання проекту: послідовна політика, спрямована на підвищення якості медичних послуг, безперебійний доступ до медикаментів та діагностики, зниження вартості препаратів і послуг.
 • Фонд Рината Ахметова
  Системно занимается профилактикой, улучшением доступа к диагностике и лечению туберкулеза, который является одной из самых распространенных и опасных коинфекций у ВИЧ-позитивных людей.
 • Фонд народонаселения ООН (UNFPA)
  Занимается проблемами репродуктивного здоровья, вопросами охраны здоровья матерей, планирования семьи и гендерного равенства.
Весь список