Вторник, 17 ноября 2020 года

750 тисяч гривень завдяки безпечному сексу – #неВІДаЗАРАДИ ВІЛ-позитивних дітей

28 ноября, 2019 17:33
750 тисяч гривень завдяки безпечному сексу – #неВІДаЗАРАДИ ВІЛ-позитивних дітей | AIDS.UA
Бренд презервативів Durex передав Фонду Олени Пінчук сертифікат на суму 750 000 грн. Ці кошти вдалося зібрати завдяки кампанії #неВІДаЗАРАДИ дітей. Протягом трьох місяців одна гривня з кожної упаковки презервативів була спрямована на закупівлю медичного обладнання, витратних матеріалів, медикаментів на проект «Мобільні клініки». Це спільний проект, спрямований на надання ВІЛ-позитивним дітям регулярного доступу до кваліфікованої допомоги педіатрів та інфекціоністів.

«За ці три місяці нам всім разом, включно з тими українцями, які займалися сексом приблизно три мільйони разів, – вдалося зібрати кошти, що дозволять оновити обладнання в трьох мобільних клініках, розширити географію проекту, збільшити кількість дітей, які зможуть отримати своєчасну та якісну медичну допомогу, та кількість лікарів в регіонах, які матимуть змогу підвищити рівень своїх знань»,– Ольга Сердюк, програмна директорка Фонду Олени Пінчук.

«Це одна з наймасштабніших наших акцій – одна гривня з проданої упаковки презервативів Durex спрямовувалася на цей проект. Сьогодні ми раді оголосити суму, яку нам вдалося зібрати за допомогою українців, які нас підтримали, та за допомогою медіа і журналістів. Ми передаємо 750 тисяч гривень у фонд для підтримки проекту «Мобільні клініки» і обіцяємо, що це не остання наша акція», – Олег Співак, маркетинг-директор компанії Reckitt Benckiser.

Проект Фонду Олени Пінчук «Мобільні клініки» стартував ще 2009 року. Це автомобілі з портативним діагностичним обладнанням. А також медична команда – педіатр або інфекціоніст, медсестра, соціальний працівник та лікар, що працює з апаратом УЗД. Їхнє завдання – надати медичну допомогу ВІЛ-позитивним дітям, а також ВІЛ-інфікованим вагітним жінкам у найвіддаленіших регіонах нашої країни. До 2014 року працювало п’ять таких мобільних клінік, які надали допомогу майже 6 тисячам ВІЛ-позитивних дітей у тих регіонах, які найбільше постраждали від епідемії ВІЛ/СНІДу. З 2015 року в проекті діє лише три клініки. Дві з них працюють у Дніпропетровській та Миколаївській області, а третя, закріплена за клінікою «ОХМАТДИТ», охоплює Одеську, Кіровоградську, Івано-Франківську, Львівську, Рівненську, Тернопільську, Чернівецьку та Хмельницьку області.

«Я дуже дякую вам за цей проект, бо, по-перше, ви здійснюєте профілактику і небажаної вагітності, і ВІЛ-інфекції. Ви зменшуєте ризики для ВІЛ-позитивних мам та їх дітей. По-друге, сама по собі мобільна клініка є можливістю надати допомогу ВІЛ-інфікованим і народженим від ВІЛ-інфікованих мам у тих регіонах, які найбільше потребують висококваліфікованої допомоги», – Оксана Солдатенкова, головна лікарка Центру інфекційних хвороб «Клініка, для лікування дітей хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД» НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України.

За 10 років активної експлуатації технічний стан автомобілів помітно погіршився. Вони потребують постійного ремонту та заміни запчастин. Медичне обладнання також морально застаріло. Саме для залучення потрібних коштів Фонд Олени Пінчук разом з Durex ініціювали кампанію #неВІДаЗАРАДИ дітей.

Другие новини
 • Дружественный доктор
  Онлайн-система поиска дружественных врачей для представителей ЛГБТ-сообщества.
 • Позитивные женщины
  Организация объединяет украинских женщин, которых коснулась эпидемия ВИЧ/СПИДа.
 • UNODC
  Управление ООН по наркотикам и преступности.
 • Всемирная организация здравоохранения (WHO)
  ВОЗ координирует все действия в области здравоохранения в рамках системы Объединенных Наций.
 • Свет надежды (Полтава)
  Редкий пример безусловного признания властью роли неправительственной организации в социальной сфере отдельно взятого региона.
Весь список