Четверг, 06 февраля 2020 года

750 тисяч гривень завдяки безпечному сексу – #неВІДаЗАРАДИ ВІЛ-позитивних дітей

28 ноября, 2019 17:33
750 тисяч гривень завдяки безпечному сексу – #неВІДаЗАРАДИ ВІЛ-позитивних дітей | AIDS.UA
Бренд презервативів Durex передав Фонду Олени Пінчук сертифікат на суму 750 000 грн. Ці кошти вдалося зібрати завдяки кампанії #неВІДаЗАРАДИ дітей. Протягом трьох місяців одна гривня з кожної упаковки презервативів була спрямована на закупівлю медичного обладнання, витратних матеріалів, медикаментів на проект «Мобільні клініки». Це спільний проект, спрямований на надання ВІЛ-позитивним дітям регулярного доступу до кваліфікованої допомоги педіатрів та інфекціоністів.

«За ці три місяці нам всім разом, включно з тими українцями, які займалися сексом приблизно три мільйони разів, – вдалося зібрати кошти, що дозволять оновити обладнання в трьох мобільних клініках, розширити географію проекту, збільшити кількість дітей, які зможуть отримати своєчасну та якісну медичну допомогу, та кількість лікарів в регіонах, які матимуть змогу підвищити рівень своїх знань»,– Ольга Сердюк, програмна директорка Фонду Олени Пінчук.

«Це одна з наймасштабніших наших акцій – одна гривня з проданої упаковки презервативів Durex спрямовувалася на цей проект. Сьогодні ми раді оголосити суму, яку нам вдалося зібрати за допомогою українців, які нас підтримали, та за допомогою медіа і журналістів. Ми передаємо 750 тисяч гривень у фонд для підтримки проекту «Мобільні клініки» і обіцяємо, що це не остання наша акція», – Олег Співак, маркетинг-директор компанії Reckitt Benckiser.

Проект Фонду Олени Пінчук «Мобільні клініки» стартував ще 2009 року. Це автомобілі з портативним діагностичним обладнанням. А також медична команда – педіатр або інфекціоніст, медсестра, соціальний працівник та лікар, що працює з апаратом УЗД. Їхнє завдання – надати медичну допомогу ВІЛ-позитивним дітям, а також ВІЛ-інфікованим вагітним жінкам у найвіддаленіших регіонах нашої країни. До 2014 року працювало п’ять таких мобільних клінік, які надали допомогу майже 6 тисячам ВІЛ-позитивних дітей у тих регіонах, які найбільше постраждали від епідемії ВІЛ/СНІДу. З 2015 року в проекті діє лише три клініки. Дві з них працюють у Дніпропетровській та Миколаївській області, а третя, закріплена за клінікою «ОХМАТДИТ», охоплює Одеську, Кіровоградську, Івано-Франківську, Львівську, Рівненську, Тернопільську, Чернівецьку та Хмельницьку області.

«Я дуже дякую вам за цей проект, бо, по-перше, ви здійснюєте профілактику і небажаної вагітності, і ВІЛ-інфекції. Ви зменшуєте ризики для ВІЛ-позитивних мам та їх дітей. По-друге, сама по собі мобільна клініка є можливістю надати допомогу ВІЛ-інфікованим і народженим від ВІЛ-інфікованих мам у тих регіонах, які найбільше потребують висококваліфікованої допомоги», – Оксана Солдатенкова, головна лікарка Центру інфекційних хвороб «Клініка, для лікування дітей хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД» НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України.

За 10 років активної експлуатації технічний стан автомобілів помітно погіршився. Вони потребують постійного ремонту та заміни запчастин. Медичне обладнання також морально застаріло. Саме для залучення потрібних коштів Фонд Олени Пінчук разом з Durex ініціювали кампанію #неВІДаЗАРАДИ дітей.

Другие новини
 • Международный Альянс по ВИЧ/СПИДу в Украине
  Миссия Альянса - cнижение распространения ВИЧ-инфекции и смертности от СПИДа и уменьшение негативного влияния эпидемии путем поддержки общественного противодействия эпидемии ВИЧ/СПИДа.
 • Международная организация труда (ILO)
  Сфокусирована на профилактике ВИЧ/СПИДа, снижении уровня дискриминации и защите прав ВИЧ-позитивных людей в рабочей среде – там, где они проводят большую часть своей жизни.
 • Центр Знаний
  Платформа для распространения лучших практик по профилактике ВИЧ/СПИДа среди подростков групп риска.
 • Общество Красного Креста Украины (Red Cross)
  Одна из старейших международных организаций, которая уже 140 лет занимается помощью раненным и больным людям.
 • Пациенты Украины (UCAB)
  Работа организации направлена на то, чтобы обеспечить всех пациентов Украины эффективным лечением.
Весь список