Вторник, 17 ноября 2020 года

600 експрес-тестів на ВІЛ для Фонду Олени Пінчук - як донація від активістів і фешн-колаборації

15 мая, 2019 13:39
600 експрес-тестів на ВІЛ для Фонду Олени Пінчук - як донація від активістів і фешн-колаборації | AIDS.UA
Найбільша пацієнтська організація в Україні «100 відсотків життя» - передали сертифікат на суму 335 тисяч гривень на закупівлю 600 експрес-тестів для Фонду Олени Пінчук.

Кошти зібрали за допомогою благодійної колаборації Fight for Love ювелірного дому SOVA та дизайнера Івана Фролова. Частина грошей, отриманих від продажу ювелірних прикрас якраз і була спрямована на благодійність.

Нагадаємо, з 14 травня в приміщенні навчально - освітнього центру Фонду Олени Пінчук Київський центр СНІДу -  відкрив кабінет для швидкого тестування на ВІЛ. Зробити тест анонімно і безкоштовно можна щоденно з понеділка по п»ятницю за адресою Володимирська, 43.

 

 

Другие новини
 • Время жизни плюс
  Одна из первых общественных организаций, объединяющих ВИЧ-позитивных людей в Украине.
 • UNAIDS
  UNAIDS - объединенная программа ООН по ВИЧ/СПИД.
 • Всемирный банк (World Bank)
  Крупнейший долгосрочный инвестор в области профилактики и лечения ВИЧ/СПИДа в развивающихся странах.
 • UNODC
  Управление ООН по наркотикам и преступности.
 • Здравохранителі
  Здравохранителі — це проект для пацієнтів, спрямований на поліпшення системи охорони здоров’я України. Наша мета — силами самих пацієнтів забезпечити контроль надання повноцінної медичної допомоги в нашій країні. Основні завдання проекту: послідовна політика, спрямована на підвищення якості медичних послуг, безперебійний доступ до медикаментів та діагностики, зниження вартості препаратів і послуг.
Весь список