Пятница, 09 февраля 2018 года

19 травня в Американському домі відкривається фотопроект «Люди Маршу»

Точка опори,   18 мая, 2017 12:48
<span>Кожен може стати учасником та учасницею правозахисної ходи Марш рівності</span>
Кожен може стати учасником та учасницею правозахисної ходи Марш рівності
Брифінг, присвячений початку проекту та організації Маршу рівності, відбудеться завтра, 19 травня о 18:00 у приміщенні Американського дому (вул. Миколи Пимоненка, 6). Акредитація ЗМІ: Роман Івасій +380 63 160 2424, r.ivasiy@t-o.org.ua, Антон Левдик +380 66 667 4646, a.levdik@t-o.org.ua.

У брифінгу візьмуть участь атвори проекту – відритий ЛГБТ-активіст Нік Сторачая та Аліса Ранкович, директор благодійної організації «Точка опори» Тимур Левчук та директорка громадського об’єднання «КиївПрайд» Руслана Панухник.

Учасники брифінгу розкажуть, зокрема, про підготовку Маршу рівності та фандрайзингову кампанію на його підтримку. Журналісти матимуть змогу поспілкуватися з понад двадцятьма учасниками та учасницями проекту, які представляють мозаїку різноманіття українського суспільства.

Під гаслом «Створюючи мозаїку різноманіття» «Точка опори» та «КиївПрайд» привертають увагу до того, що будь-хто може стати учасником та учасницею правозахисної ходи Марш рівності. Проект, який відкриваєтьсся в Американському домі завтра, приурочений саме до цієї події. Цей проект став можливий за підтримки Sidaction та GIZ.

Точка опори

Другие новости
Материалы по теме
 • Позитивные женщины
  Организация объединяет украинских женщин, которых коснулась эпидемия ВИЧ/СПИДа.
 • Клиника для лечения детей, больных ВИЧ-инфекцией/СПИДом
  Оказывает медицинскую помощь наиболее тяжелым ВИЧ-позитивным детям из всех регионов Украины и их матерям. Входит в состав больницы «ОХМАТДЕТ».
 • Детский фонд ООН (UNICEF)
  Одна из самых крупных структур ООН, которая занимается проблемами профилактики ВИЧ/СПИДа среди молодежи и подростков, а также защиты прав женщин и детей в условиях растущей эпидемии.
 • Всемирная организация здравоохранения (WHO)
  ВОЗ координирует все действия в области здравоохранения в рамках системы Объединенных Наций.
 • Здравохранителі
  Здравохранителі — це проект для пацієнтів, спрямований на поліпшення системи охорони здоров’я України. Наша мета — силами самих пацієнтів забезпечити контроль надання повноцінної медичної допомоги в нашій країні. Основні завдання проекту: послідовна політика, спрямована на підвищення якості медичних послуг, безперебійний доступ до медикаментів та діагностики, зниження вартості препаратів і послуг.
Весь список