Среда, 18 ноября 2020 года

Працівників медичних закладів Кривого Рогу вчать толерантно ставитись до ВІЛ-позитивних

Первый Криворожский,   19 февраля, 2016 09:21
<p>347 медиків криворіжжя пройшли тренінг про толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей</p>
347 медиків криворіжжя пройшли тренінг про толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей
У Кривому Розі успішно провели вже 15 одноденних тренінги для медиків на тему: «Формування толерантного ставлення медичних працівників до людей, які живуть з ВІЛ, та представників груп найвищого ризику»/

Тренінги реалізовуються у рамках проекту RESPECT – «Зменшення стигми та дискримінації, пов`язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України».

Загалом за 15 тренінгів навчання пройшли понад 347 медиків криворіжжя.Про це повідомляє прес-центр «Всеукраїнської мережі ЛЖВ».

Під час заходу тренера надавали медичним працівникам розгорнуту інформацію про ВІЛ-інфекцію та епідемічну ситуацію, можливі шляхи інфікування та методи профілактики, законодавчу базу України в сфері охорони здоров'я та протидії ВІЛ, основи консультування та тестування пацієнтів на ВІЛ, захист від інфікування на робочому місці та постконтактну профілактику, а також відповідають на численну кількість запитань від медичного персоналу.

Тренінги триватимуть до червня 2016 року та охоплять 720 медичних працівників.

«Завдяки тренінгу я ознайомилась з законодавчою базою в сфері ВІЛ/СНІДу, що дозволить мені в майбутньому використовувати отриманий досвід для уникнення кризових ситуацій, пов'язаних з ВІЛ-позитивними пацієнтами, наприклад те, що підліткам з 14 років не потрібен дозвіл батьків для проходження тесту на ВІЛ, та багато іншого. Дуже вдячна за тренінг, - говорить Лавренова

Валентина, старша медична сестра кабінету платних послуг ОКЗ "Криворізький шкірно-венерологічний диспансер».

«Тренінг виявився цікавим та корисним. Адже через недолік інформації про ВІЛ-інфекцію та шляхи її передачі у мене з'являвся острах перед пацієнтами з ВІЛ статусом, що було проблемою у наданні їм кваліфікованої допомоги.Завдяки отриманій на тренінгу інформації я змінила своє ставлення до людей зі статусом "ВІЛ+" та залюбки поділюсь новим досвідом з колегами, - Желєзняк Валерія, медична сестра КУ "ЦПМСД No2" амбулаторії No2.

Первый Криворожский

 

Другие новини
 • Дорога к дому
  Одна из старейших и самых уважаемых благотворительных организаций в независимой Украине.
 • Фонд Рината Ахметова
  Системно занимается профилактикой, улучшением доступа к диагностике и лечению туберкулеза, который является одной из самых распространенных и опасных коинфекций у ВИЧ-позитивных людей.
 • AIDS Healthcare Foundation (AHF)
  AHF основана в 1987 международная организация по борьбе со СПИДом, которая сегодня ведет свою работу в 36 странах мира.
 • Дружественный доктор
  Онлайн-система поиска дружественных врачей для представителей ЛГБТ-сообщества.
 • Право на здоровье
  Международная организация, основанная в 1990 году группой врачей-волонтеров, которая работает в сфере здравоохранения и защиты прав человека.
Весь список