Суббота, 03 ноября 2018 года

Працівників медичних закладів Кривого Рогу вчать толерантно ставитись до ВІЛ-позитивних

Первый Криворожский,   19 февраля, 2016 09:21
<p>347 медиків криворіжжя пройшли тренінг про толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей</p>
347 медиків криворіжжя пройшли тренінг про толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей
У Кривому Розі успішно провели вже 15 одноденних тренінги для медиків на тему: «Формування толерантного ставлення медичних працівників до людей, які живуть з ВІЛ, та представників груп найвищого ризику»/

Тренінги реалізовуються у рамках проекту RESPECT – «Зменшення стигми та дискримінації, пов`язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України».

Загалом за 15 тренінгів навчання пройшли понад 347 медиків криворіжжя.Про це повідомляє прес-центр «Всеукраїнської мережі ЛЖВ».

Під час заходу тренера надавали медичним працівникам розгорнуту інформацію про ВІЛ-інфекцію та епідемічну ситуацію, можливі шляхи інфікування та методи профілактики, законодавчу базу України в сфері охорони здоров'я та протидії ВІЛ, основи консультування та тестування пацієнтів на ВІЛ, захист від інфікування на робочому місці та постконтактну профілактику, а також відповідають на численну кількість запитань від медичного персоналу.

Тренінги триватимуть до червня 2016 року та охоплять 720 медичних працівників.

«Завдяки тренінгу я ознайомилась з законодавчою базою в сфері ВІЛ/СНІДу, що дозволить мені в майбутньому використовувати отриманий досвід для уникнення кризових ситуацій, пов'язаних з ВІЛ-позитивними пацієнтами, наприклад те, що підліткам з 14 років не потрібен дозвіл батьків для проходження тесту на ВІЛ, та багато іншого. Дуже вдячна за тренінг, - говорить Лавренова

Валентина, старша медична сестра кабінету платних послуг ОКЗ "Криворізький шкірно-венерологічний диспансер».

«Тренінг виявився цікавим та корисним. Адже через недолік інформації про ВІЛ-інфекцію та шляхи її передачі у мене з'являвся острах перед пацієнтами з ВІЛ статусом, що було проблемою у наданні їм кваліфікованої допомоги.Завдяки отриманій на тренінгу інформації я змінила своє ставлення до людей зі статусом "ВІЛ+" та залюбки поділюсь новим досвідом з колегами, - Желєзняк Валерія, медична сестра КУ "ЦПМСД No2" амбулаторії No2.

Первый Криворожский

 

Другие новости
 • Фонд Рината Ахметова
  Системно занимается профилактикой, улучшением доступа к диагностике и лечению туберкулеза, который является одной из самых распространенных и опасных коинфекций у ВИЧ-позитивных людей.
 • Коалиция ВИЧ-сервисных организаций
  Объединяет десятки организаций из всех регионов Украины, которые работают в сфере снижения вреда от употребления наркотиков, первичной и вторичной профилактики ВИЧ, ухода и поддержки людей, которые живут с ВИЧ.
 • Дорога к дому
  Одна из старейших и самых уважаемых благотворительных организаций в независимой Украине.
 • Здравохранителі
  Здравохранителі — це проект для пацієнтів, спрямований на поліпшення системи охорони здоров’я України. Наша мета — силами самих пацієнтів забезпечити контроль надання повноцінної медичної допомоги в нашій країні. Основні завдання проекту: послідовна політика, спрямована на підвищення якості медичних послуг, безперебійний доступ до медикаментів та діагностики, зниження вартості препаратів і послуг.
 • Всеукраинская сеть людей, живущих с ВИЧ/СПИДом
  Объединяет граждан Украины, живущих с ВИЧ/СПИД, и защищает их права.
Весь список