Четверг, 06 февраля 2020 года
PrEP, як стиль життя без ВІЛ
1 декабря, 2019 22:48
Потенційна можливість інфікуватися ВІЛ під час сексу – це той відомий багатьом нам страх, який часто слугує перешкодою до сексуальної свободи та розкутості. На щастя, науковці давно працюють не тільки над пошуком нових методів лікування ВІЛ, а й над вдосконаленням засобів запобігання інфікуванню – PrEP (ДКП або доконтактною профілактикою), яка тепер доступна в Україні і береже нервові клітини та здоров’я багатьох українців. Все що потрібно знати про можливість убезпечити себе від небажаних наслідків сексуального задоволення та як отримати доступ до цих ліків в Україні розкаже герой нашого блогу, в якого ми взяли інтерв’ю та дізналися, як воно - бути PrEP-юзером та до чого потрібно готуватися усім тим, хто зацікавився у цій новітній стратегії профілактики ВІЛ, яка уже спричинила революцію серед сексуально-активних людей в цілому світі.
СhemSex and the City: особливості столичного хімсексу
27 сентября, 2019 15:21
Тренд, який зараз називають хімсексом (chemsex), насправді явище не нове: наркотики в сексуальних практиках супроводжують гей-спільноту практично впродовж усього часу її існування. Але чому саме зараз цей термін став настільки вживаним? Розповідає резидент dialog hub Андрій Радецький.
Авторы
 • Украинский центр контроля за социально опасными заболеваниями
  Подчиняется Министерству здравоохранения Украины
 • Международный Альянс по ВИЧ/СПИДу в Украине
  Миссия Альянса - cнижение распространения ВИЧ-инфекции и смертности от СПИДа и уменьшение негативного влияния эпидемии путем поддержки общественного противодействия эпидемии ВИЧ/СПИДа.
 • Здравохранителі
  Здравохранителі — це проект для пацієнтів, спрямований на поліпшення системи охорони здоров’я України. Наша мета — силами самих пацієнтів забезпечити контроль надання повноцінної медичної допомоги в нашій країні. Основні завдання проекту: послідовна політика, спрямована на підвищення якості медичних послуг, безперебійний доступ до медикаментів та діагностики, зниження вартості препаратів і послуг.
 • Дружественный доктор
  Онлайн-система поиска дружественных врачей для представителей ЛГБТ-сообщества.
 • AIDS Healthcare Foundation (AHF)
  AHF основана в 1987 международная организация по борьбе со СПИДом, которая сегодня ведет свою работу в 36 странах мира.
Весь список